the best of new beauty

 • Wyniki konkursu dla głosujących w II edycji plebiscytu The Best of New Beauty

  Wyniki konkursu dla głosujących w II edycji plebiscytu The Best of New Beauty

  Dziękujemy za odane przes was głosy w drugiej edycji naszego plebiscytu The Best of New Beauty. Dzięki waszemu zaangażowaniu, po raz kolejny udało nam się wspólnie wyłonić zwycięzców wśród marek, produktów oraz osobowości, które wyróżniły się na przestrzeni ostatniego roku swoją działalnością w branży urodowej. Teraz zapraszamy do zapoznania się z wynikami naszego plebiscytowego konkursu.

  redakcja
 • Tak wyglądała gala plebiscytu The Best of New Beauty. Poprowadziły ją Sandra Kubicka i Aga Matracka
 • Znamy zwycięzców w plebiscycie The Best of New Beauty!

  Znamy zwycięzców w plebiscycie The Best of New Beauty!

  Podczas uroczystej gali, która odbyła się 21 listopada, poznaliśmy laureatów w 12 kategoriach, a także zwycięzcę w kategorii "Wybór redakcji". Nasi czytelnicy oddali ponad 6 tys. głosów na swoich urodowych ulubieńców. Poznajmy wszystkich zwycięzców.

  redakcja
 • Poznajmy zwycięzców w plebiscycie The Best of New Beauty!
 • Zagłosuj w plebiscycie The Best of New Beauty i zgarnij wyjątkową nagrodę! Co można wygrać?
 • The Best of New Beauty 2022: 'Najlepsza polska marka'

  The Best of New Beauty 2022: "Najlepsza polska marka"

  The Best of New Beauty to jedyny plebiscyt, w którym użytkownicy wybiorą zwycięzców spośród produktów i usług, które zadebiutowały na polskim rynku w okresie od 01.01.2021 do 31.07.2022 r. Laureatami będą produkty i usługi wyróżniające się innowacją, działaniami proekologicznymi i zgodnością z zasadami zrównoważonego rozwoju. Oto nominowani w kategorii: "Najlepsza polska marka".

  redakcja
 • The Best of New Beauty 2022: 'Osobowość beauty roku'

  The Best of New Beauty 2022: "Osobowość beauty roku"

  Influencerzy i ich kanały social mediowe są źródłem informacji oraz inspiracji dla wielu internautek. Jako nowoczesne medium, dostrzegamy ten trend, więc w plebiscycie The Best of New Beauty nie mogło zabraknąć kategorii, w której nasze czytelniczki wybiorą ulubioną osobowość z branży beauty. Oto nominowani w kategorii: "Osobowość beauty roku".

  redakcja
 • The Best of New Beauty 2022: 'Produkty warte szaleństwa'

  The Best of New Beauty 2022: "Produkty warte szaleństwa"

  "Produkty warte szaleństwa" to kolejna kategoria naszego plebiscytu The Best of New Beauty. O ten tytuł powalczą produkty z wyższej półki, które naprawdę są warte swojej ceny - wyróżniają się składem, wysoką zawartością substancji aktywnych, a w konsekwencji naprawdę skutecznym działaniem. Oto nominowani w kategorii: "Produkty warte szaleństwa".

  redakcja
 • The Best of New Beauty 2022: 'Innowacja urodowa roku'

  The Best of New Beauty 2022: "Innowacja urodowa roku"

  Świadomość konsumentek i konsumentów rośnie z każdym rokiem. Zwracamy uwagę na składy oraz nowoczesne rozwiązania. Jakie składniki aktywne w kosmetykach oraz zabiegi zrobiły krok milowy w pielęgnacji?

  redakcja
 • The Best of New Beauty 2022: 'Hit do włosów'

  The Best of New Beauty 2022: "Hit do włosów"

  Świadoma pielęgnacja włosów cieszy się w ostatnim czasie ogromną popularnością. Coraz częściej dbamy o to, by dobierać kosmetyki odpowiednie do naszych kosmyków. Dzięki temu możemy dostarczyć im takich składników, jakich potrzebują najbardziej. W ostatnich miesiącach na rynku pojawiło się wiele produktów, które pomagają kompleksowo zadbać o włosy. Niektóre z nich szybko stały się hitami.

  redakcja
 • The Best of New Beauty 2022: 'HIT home beauty'

  The Best of New Beauty 2022: "HIT home beauty"

  bOd jakiegoś czasu rozwija się trend pielęgnacji w domu. Coraz chętniej przeprowadzamy zabiegi, a także wykorzystujemy różne kosmetyczne gadżety. W kategorii Hit home beauty wyróżnimy kosmetyk lub gadżet idealny do codziennej, domowej pielęgnacji.

  redakcja
 • The Best of New Beauty 2022: 'Ulubieniec makijażowy'

  The Best of New Beauty 2022: "Ulubieniec makijażowy"

  Chcemy, aby nasi czytelnicy wybrali swój ulubiony kosmetyk do makijażu, który dodatkowo jest w przystępnej cenie. Jakiego produktu nie może zabraknąć w kosmetyczce? Oto kosmetyki nominowane w kategorii: "Ulubieniec makijażowy".

  redakcja
 • The Best of New Beauty 2022: 'Hit for men'

  The Best of New Beauty 2022: "Hit for men"

  The Best of New Beauty to jedyny plebiscyt, w którym użytkownicy wybiorą zwycięzców spośród kosmetyków i usług, które zadebiutowały na polskim rynku w okresie od 01.01.2021 do 31.07.2022 r. Laureatami będą produkty i usługi wyróżniające się innowacją, działaniami proekologicznymi i zgodnością z zasadami zrównoważonego rozwoju. Wśród nominowanych nie zabrakło również produktów dla mężczyzn. Oto nominowani w kategorii: "Hit for men".

  redakcja
 • The Best of New Beauty 2022: 'Kosmetyki dla mam i dzieci'

  The Best of New Beauty 2022: "Kosmetyki dla mam i dzieci"

  The Best of New Beauty to jedyny plebiscyt, w którym użytkownicy wybiorą zwycięzców spośród kosmetyków i usług, które zadebiutowały na polskim rynku w okresie od 01.01.2021 do 31.07.2022 r. Laureatami będą produkty i usługi wyróżniające się innowacją, działaniami proekologicznymi i zgodnością z zasadami zrównoważonego rozwoju. Wśród nominowanych nie zabrakło również produktów dla mam oraz najmłodszych. Oto nominowani w kategorii: "Kosmetyki dla mam i dzieci".

  redakcja
 • The Best of New Beauty 2022: 'Eko przemiana roku'

  The Best of New Beauty 2022: "Eko przemiana roku"

  To, w jaki sposób marki zmieniają się dla środowiska, jest ważne nie tylko dla nas, ale i przyszłych pokoleń, które będą musiały zmagać się z konsekwencjami naszych czynów. Dlatego w plebiscycie The Best of New Beauty nie mogło zabraknąć konkurencji "Eko przemiana roku", w której docenimy brandy, które podjęły radykalne kroki, by stać się jak najbardziej przyjaznymi dla środowiska. Oto nominowani w kategorii: "Eko przemiana roku".

  redakcja
 • The Best of New Beauty 2022: 'Sklep internetowy roku'

  The Best of New Beauty 2022: "Sklep internetowy roku"

  The Best of New Beauty to jedyny plebiscyt, w którym użytkownicy wybiorą zwycięzców spośród produktów i usług, które zadebiutowały na polskim rynku lub zaprezentowały się w nowej odsłonie w okresie od 01.01.2021 do 31.07.2022 r. Laureatami będą produkty i usługi wyróżniające się m.in. innowacją czy działaniami proekologicznymi. Jako nowoczesne medium dostrzegamy trend zakupów online, dlatego w plebiscycie The Best of New Beauty nie mogło zabraknąć kategorii, w której nasze czytelniczki oraz czytelnicy wybiorą "sklep internetowy roku".

  redakcja
 • The Best of New Beauty 2022: 'Marka zaangażowana'

  The Best of New Beauty 2022: "Marka zaangażowana"

  Na naszym serwisie często poruszamy ważne społecznie tematy. Dlatego podczas drugiej edycji chcemy docenić marki, które angażują się w walkę o lepszy świat. Poznajcie nominowanych w kategorii: "Marka zaangażowana".

  redakcja
 • Głosuj na swoich ulubieńców w 2. edycji plebiscytu The Best of New Beauty!

  Głosuj na swoich ulubieńców w 2. edycji plebiscytu The Best of New Beauty!

  Po ogromnym sukcesie pierwszej edycji, przyszedł czas na kolejną odsłonę plebiscytu The Best of New Beauty. Znów chcemy docenić te produkty, usługi i marki kosmetyczne, które zadebiutowały lub przeszły transformacje w tym i zeszłym roku. Weźcie udział w głosowaniu, doceńcie lubiane przez was marki i dajcie sobie sznse na wygranie atrakcyjnych nagród.

  redakcja
 • Sandra Kubicka ambasadorką plebiscytu The Best of New Beauty
 • 3...2...1 Ruszyły zgłoszenia do drugiej edycji plebiscytu The Best of New Beauty!
Więcej o:

the best of new beauty

 • Przed nami II edycja plebiscytu "The Best of New Beauty 2022"

  przez miesiąc głosowali na swoich urodowych ulubieńców. Uroczysta gala, która odbyła się 21 października 2021 roku była zwieńczeniem pierwszej edycji "The Best of New Beauty". W studiu towarzyszyła nam nasza ambasadorka, jedna z najpopularniejszych influencerek w Polsce Ola Nowak. Z uwagi na sytuację

 • Ola Nowak ambasadorką plebiscytu The Best of New Beauty!

  Ambasadorką plebiscytu The Best of New Beauty została Ola Nowak, jedna z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Na Instagramie obserwuje ją 1,6 miliona fanów i warto dodać, że liczba ta stale rośnie. Swoją przygodę zaczynała od kanału na youtube, później przyszedł czas na Instagrama i TikToka

 • Sandra Kubicka ambasadorką plebiscytu The Best of New Beauty

  . Łącznie oddano ponad 10 tys. głosów. Uroczysta gala, która odbyła się 21 października 2021 roku była zwieńczeniem pierwszej edycji " The Best of New Beauty ".  W tym roku organizujemy plebiscyt po raz drugi, a naszą ambasadorką została Sandra Kubicka, która tak jak my uwielbia zdrowy styl życia, nowinki

 • The Best of New Beauty: "Sklep internetowy roku"

  szansę na wygranie atrakcyjnych nagród. Link do głosowania TUTAJ Plebiscyt The Best of New Beauty. Nominowani w kategorii: "Sklep internetowy roku" Nie tylko postęp cywilizacyjny, lecz także nowa rzeczywistość pokazała nam, jak ważna i niesamowicie wygodna jest możliwość zamówienia produktów bezpośrednio

 • The Best of New Beauty 2022: "Sklep internetowy roku"

  TUTAJ Plebiscyt The Best of New Beauty. Nominowani w kategorii: "Sklep internetowy roku" BasicLab Dermocosmetics: Marka oferuje w swoim sklepie rozbudowane menu, w którym łatwo się nawiguje. Podział na twarz, ciało, włosy, ale również na potrzeby skóry czy składniki aktywne. Pnadto minimalistyczny i czysty design

 • The Best of New Beauty: "Influcerka urodowa roku"

  nominowana w pierwszej edycji plebiscytu The Best of New Beauty jest wyjątkowa i wnosi coś pięknego do internetowej strefy beauty. Weź udział w głosowaniu i zyskaj szansę na wygranie atrakcyjnych nagród. Link do głosowania TUTAJ Plebiscyt The Best of New Beauty. Nominowane w kategorii: "Influcerka urodowa

 • The Best of New Beauty 2022: "Osobowość beauty roku"

  nominowany w drugiej edycji plebiscytu The Best of New Beauty jest wyjątkowy i wnosi coś pięknego do internetowej strefy beauty. Weź udział w głosowaniu i zyskaj szansę na wygranie atrakcyjnych nagród. Link do głosowania TUTAJ Plebiscyt The Best of New Beauty. Nominowani w kategorii: "Osobowość beauty roku

 • The Best of New Beauty: Hit dermokosmetyki

  wyróżniające się jakością, składem, a co najważniejsze - doskonałymi efektami. Weź udział w głosowaniu i zyskaj szansę na wygranie atrakcyjnych nagród. Link do głosowania TUTAJ Plebiscyt The Best of New Beauty. Nominowani w kategorii: "Hit dermokosmetyki" AA Help balsam opatrunek do ciała: to odżywczy balsam

 • The Best of New Beauty: "Najlepsza polska marka"

  plebiscytu The Best of New Beauty są nieodzownym elementem kobiecego świata, synonimem najwyższej jakości i niezawodności. Weź udział w głosowaniu i zyskaj szansę na wygranie atrakcyjnych nagród. Link do głosowania TUTAJ Plebiscyt The Best of New Beauty. Nominowani w kategorii: "Najlepsza polska marka" Ziaja

 • Zapraszamy do udziału w plebiscycie "The Best of New Beauty"

  The Best of New Beauty to jedyny plebiscyt, w którym użytkownicy wybiorą zwycięzców spośród produktów i usług, które zadebiutowały na polskim rynku w okresie od 01.01.2020 do 31.07.2021 r. lub które w tym czasie zmieniły się z myślą o swoich klientach i środowisku. Udział w plebiscycie