Info o plebiscycie

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji urodowego plebiscytu przyszłości The Best of New Beauty. Laureatami będą produkty i usługi wyróżniające się innowacją, działaniami proekologicznymi i zgodnymi z zasadami zrównoważonego rozwoju. To jedyny plebiscyt na rynku, w którym wybierzecie zwycięzców spośród tegorocznych debiutów, ale też produktów i usług, które zmieniły się z myślą o swoich klientach i środowisku.


Organizatorem The Best of New Beauty jest redakcja Kobieta.gazeta.pl, która stawia na otwartość, nowoczesność, kobiecość i akceptację. Codziennie dostarczamy dla was dawkę rzetelnych newsów dotyczących urody, ekologii i szeroko pojętego wellbeingu.

.

 • Tak wyglądała gala plebiscytu The Best of New Beauty. Poprowadziły ją Sandra Kubicka i Aga Matracka

  W poniedziałek 21 listopada o godz. 19 odbyła się uroczysta gala plebiscytu The Best of New Beauty. Tego wieczoru poznaliśmy laureatów w 12 kategoriach, a także przekonaliśmy się, kto zwyciężył według redakcji kobiet.gazeta.pl.

  CZYTAJ WIĘCEJ >
 • Wyniki konkursu dla głosujących w II edycji plebiscytu The Best of New Beauty

  Dziękujemy za oddane przez was głosy w drugiej edycji naszego plebiscytu The Best of New Beauty. Dzięki waszemu zaangażowaniu, po raz kolejny udało nam się wspólnie wyłonić zwycięzców. Teraz zapraszamy do zapoznania się z wynikami naszego plebiscytowego konkursu

  CZYTAJ WIĘCEJ >
 • Znamy zwycięzców w plebiscycie The Best of New Beauty!

  Podczas uroczystej gali, która odbyła się 21 listopada, poznaliśmy laureatów w 12 kategoriach, a także zwycięzcę w kategorii "Wybór redakcji". Nasi czytelnicy oddali ponad 6 tys. głosów na swoich urodowych ulubieńców. Poznajmy wszystkich zwycięzców.

  CZYTAJ WIĘCEJ >
 • Sandra Kubicka ambasadorką plebiscytu The Best of New Beauty

  W tym roku redakcja Kobieta.gazeta.pl po raz drugi organizuje urodowy plebiscyt przyszłości The Best of New Beauty. Ambasadorką została Sandra Kubicka, która również będzie współprowadziła finałową galę.

  CZYTAJ WIĘCEJ >
 • Zagłosuj w plebiscycie The Best of New Beauty i zgarnij wyjątkową nagrodę! Co można wygrać?

  Przed nami druga edycja plebiscytu The Best of New Beauty. W tym roku po raz kolejny chcemy wyróżnić wyjątkowe produkty, usługi i marki kosmetyczne. Co więcej, oddając głosy na swoich ulubieńców, dajesz sobie szansę na wygranie atrakcyjnych nagród.

  CZYTAJ WIĘCEJ >
 • 3...2...1 Ruszyły zgłoszenia do drugiej edycji plebiscytu The Best of New Beauty!

  Po ogromnym sukcesie pierwszej edycji plebiscytu The Best of New Beauty, przyszedł czas na kolejną jego odsłonę. Właśnie ruszyły zgłoszenia do drugiej edycji. W jakich kategoriach można się zgłaszać?

  CZYTAJ WIĘCEJ >
 • Kolejna edycja Plebiscytu przed nami!
  Poznajcie tegoroczne kategorie

  W 2021 roku redakcja kobieta.gazeta.pl po raz pierwszy zorganizowała plebiscyt "The Best of New Beauty". Po ogromnym sukcesie przyszedł czas na drugą edycję, która odbędzie się w tym roku. Poznajcie szczegóły!

  CZYTAJ WIĘCEJ >
 • Ola Nowak była ambasadorką pierwszego plebiscytu
  The Best of New Beauty!

  Za nami plebiscyt The Best of New Beauty. Ambasadorką wydarzenia była jedna z czołowych polskich influencerek Ola Nowak.

  CZYTAJ WIĘCEJ >
 • Przetestowałam kosmetyki marki Ziaja idealne do domowego SPA. Jakie są moje wrażenia?

  W zeszłym roku redakcja kobieta.gazeta.pl zorganizowała pierwszą edycję urodowego plebiscytu The Best of New Beauty. Jednymi z produktów, które zostały nominowane w kategorii "Hit home beauty" były te z marki Ziaja z linii BALTIC HOME SPA wellness. Czym mnie zachwyciły? Przeczytacie recenzję.

  CZYTAJ WIĘCEJ >
 • The Best of New Beauty: Jakie marki pojawiły się w naszym plebiscycie? Oto polecenia naszej makijażystki

  The Best of New Beauty to jedyny plebiscyt, w którym użytkownicy wybiorą zwycięzców spośród produktów i usług, które zadebiutowały na polskim rynku w okresie od 01.01.2020 do 31.07.2021 r. Laureatami będą produkty oraz usługi, które wyróżniają się m.in. innowacją, działaniami proekologicznymi czy zgodnością z zasadami zrównoważonego rozwoju. Jakie marki możecie nagrodzić w naszym plebiscycie?

  CZYTAJ WIĘCEJ >
 • The Best of New Beauty:
  polecenia makijażystki gwiazd

  The Best of New Beauty to jedyny plebiscyt, w którym użytkownicy wybiorą zwycięzców spośród produktów i usług, które zadebiutowały na polskim rynku w okresie od 01.01.2020 do 31.07.2021 r. Oto kosmetyki, na które w plebiscycie zagłosuje makijażystka gwiazd oraz prowadząca Home Beauty na Kobieta.gazeta.pl - Julita Grochała.

  CZYTAJ WIĘCEJ >
 • Rusza plebiscyt "The Best of New Beauty 2021". Głosujcie na swoich ulubieńców

  2020 rok minął pod znakiem ogromnych przemian. Również w branży urodowej zawrzało. Chcemy docenić te produkty, usługi i marki kosmetyczne, które zadebiutowały lub przeszły znaczące transformacje w ostatnim i tym roku. Weźcie udział w głosowaniu i pokażcie nam i brandom, które biorą udział w plebiscycie, kogo chcecie
  docenić swoim głosem.

  CZYTAJ WIĘCEJ >

Na głosujących
czekają atrakcyjne
nagrody!

Poznaj
wszystkie kategorie!


Redakcja Kobieta.gazeta.pl przygotowuje drugą odsłonę plebiscytu The Best of New Beauty 2021. Chcąc docenić innowację, rozwój, zaangażowanie nauki czy holistyczne podejście do urody, będziemy zbierać zgłoszenia marek, produktów, usług i influencerów urodowych. Wspólnie z wami chcemy wyłonić laureatów, którzy najbardziej wyróżnili się w swojej dziedzinie. Głosowanie rozpoczyna się 3 października i potrwa prawie miesiąc - ostatnie głosy możecie nadsyłać do 1 listopada 2022 roku.

Czytaj więcej >

Materiały promocyjne

W 2021 roku redakcja kobieta.gazeta.pl po raz pierwszy zorganizowała plebiscyt "The Best of New Beauty". Po ogromnym sukcesie przyszedł czas na drugą edycję, która odbędzie się w tym roku. Poznajcie produkty Partnerów zeszłorocznej edycji.

Partnerzy Plebiscytu: