Info o plebiscycie

Zapraszamy do udziału w pierwszej edycji urodowego plebiscytu przyszłości The Best of New Beauty. Laureatami są produkty i usługi wyróżniające się innowacją, działaniami proekologicznymi i zgodnymi z zasadami zrównoważonego rozwoju. To jedyny plebiscyt na rynku, w którym wybieracie zwycięzców spośród tegorocznych debiutów, ale też produktów i usług, które zmieniły się z myślą o swoich klientach i środowisku.


Organizatorem The Best of New Beauty jest redakcja Kobieta.gazeta.pl, która stawia na otwartość, nowoczesność, kobiecość i akceptację. Codziennie dostarczamy dla was dawkę rzetelnych newsów dotyczących urody, ekologii i szeroko pojętego wellbeingu.

.


 • Gala plebiscytu The Best of New Beauty za nami!
  Poznajcie wszystkich laureatów

  Podczas czwartkowej gali plebiscytu The Best of New Beauty, poznaliśmy laureatów w 15 kategoriach. Zobaczcie, czy Wasz urodowy ulubieniec znalazł się w tym gronie.

  CZYTAJ WIĘCEJ >

 • Ola Nowak
  ambasadorką plebiscytu The Best of New Beauty!

  Przed nami plebiscyt The Best of New Beauty. Ambasadorką wydarzenia została jedna z czołowych polskich influencerek Ola Nowak.

  CZYTAJ WIĘCEJ >

 • Przetestowałam kosmetyki marki Ziaja idealne do domowego SPA. Jakie są moje wrażenia?

  W tym roku redakcja kobieta.gazeta.pl organizuje pierwszą edycję urodowego plebiscytu The Best of New Beauty. Jednymi z produktów, które zostały nominowane w kategorii "Hit home beauty" są te z marki Ziaja z linii BALTIC HOME SPA wellness. Czym mnie zachwyciły? Przeczytacie recenzję.

  CZYTAJ WIĘCEJ >

 • The Best of New Beauty. Wygraj niesamowite nagrody w naszym plebiscycie!

  Pierwsza edycja plebiscytu The Best of New Beauty ruszyła pełną parą. Weź udział w naszym głosowaniu i zyskaj szansę na wygranie atrakcyjnych nagród! Zobaczcie, co dla was przygotowaliśmy.

  CZYTAJ WIĘCEJ >

 • The Best of New Beauty: Jakie marki chcecie nagrodzić w naszym plebiscycie? Oto polecenia naszej makijażystki

  The Best of New Beauty to jedyny plebiscyt, w którym użytkownicy wybiorą zwycięzców spośród produktów i usług, które zadebiutowały na polskim rynku w okresie od 01.01.2020 do 31.07.2021 r. Laureatami będą produkty oraz usługi, które wyróżniają się m.in. innowacją, działaniami proekologicznymi czy zgodnością z zasadami zrównoważonego rozwoju. Jakie marki możecie nagrodzić w naszym plebiscycie?

  CZYTAJ WIĘCEJ >

 • The Best of New Beauty: polecenia makijażystki gwiazd

  The Best of New Beauty to jedyny plebiscyt, w którym użytkownicy wybiorą zwycięzców spośród produktów i usług, które zadebiutowały na polskim rynku w okresie od 01.01.2020 do 31.07.2021 r. Oto kosmetyki, na które w plebiscycie zagłosuje makijażystka gwiazd oraz prowadząca Home Beauty na Kobieta.gazeta.pl - Julita Grochała.

  CZYTAJ WIĘCEJ >

 • Rusza plebiscyt "The Best of New Beauty 2021". Głosujcie na swoich ulubieńców

  2020 rok minął pod znakiem ogromnych przemian. Również w branży urodowej zawrzało. Chcemy docenić te produkty, usługi i marki kosmetyczne, które zadebiutowały lub przeszły znaczące transformacje w ostatnim i tym roku. Weźcie udział w głosowaniu i pokażcie nam i brandom, które biorą udział w plebiscycie, kogo chcecie
  docenić swoim głosem.

  CZYTAJ WIĘCEJ >

Na głosujących
czekają atrakcyjne
nagrody!

Poznaj wszystkie kategorie!

Redakcja Kobieta.gazeta.pl przygotowała pierwszą odsłonę plebiscytu The Best of New Beauty 2021. Chcąc docenić innowację, rozwój, zaangażowanie nauki czy holistyczne podejście do urody, zebraliśmy zgłoszenia marek, produktów, usług i influencerów urodowych. Wspólnie z wami chcemy wyłonić laureatów, którzy najbardziej wyróżnili się w swojej dziedzinie. Głosowanie rozpoczyna się 15 września i potrwa miesiąc - ostatnie głosy możecie nadsyłać 15 października 2021 roku.

Strefa Marek - Materiały promocyjne