ubranie

 • Te białe sukienki z Mohito są zjawiskowe! Romantyczne letnie kreacje pełne wdzięku

  Te białe sukienki z Mohito są zjawiskowe! Romantyczne letnie kreacje pełne wdzięku

  Letnie sukienki 2021 roku są modne, urocze i bardzo kobiece. To pełne wdzięku modele, które są zwiewne i bardzo wygodne. Szczególnie na czasie są obecnie białe sukienki. Te jasne kreacje znajdziesz na wyprzedaży w Mohito. Niektóre z nich przeceniono o ponad 60 złotych. To klasyczne modele i zupełnie nowe, ekstrawaganckie trendy. Koniecznie sprawdź, jak wyglądają.

  Małgorzata Beszczyńska
 • Te sukienki kupisz teraz w dużo niższych cenach! Kosztują taniej nawet o 100 złotych!
 • Latem sukienka czy spodnie? Postaw na kombinezony! Te modele są przepiękne

  Latem sukienka czy spodnie? Postaw na kombinezony! Te modele są przepiękne

  Latem mamy ogromny wybór stylizacji, głównie ze względu na ładną pogodę. Możemy nosić spodnie, spódnice, sukienki, a także kostiumy kąpielowe. Bywa, że nie możemy się zdecydować na jeden jedyny strój, który założymy w wybranym dniu. Wtedy pozostaje jeszcze tylko jedna opcja, to oczywiście modny kombinezon jednoczęściowy. Pokazujemy najmodniejsze modele na lato.

  Małgorzata Beszczyńska
 • Ubranie na dodatek

  Wcale nie musisz mieć szafy pełnej ubrań, żeby wyglądać dobrze i modnie. To nasza pierwsza teza, którą mamy zamiar udowodnić. Druga jest taka, że nie musisz koniecznie wymieniać całej garderoby, żeby nadążyć za zmieniającymi się trendami. Tyle teorii, teraz czas na praktykę.

  ola długołęcka
Więcej o:

ubranie