uczucia i seks

 • Co to znaczy FWB? Sprawdź, znaczenie tego skrótu i zdecyduj, czy pasuje Ci taki związek
 • Poranny seks sprawi, że budzik nie będzie już postrachem. Dlaczego?

  Poranny seks sprawi, że budzik nie będzie już postrachem. Dlaczego?

  Nawet jeśli poranek jest dla ciebie synonimem pośpiechu, warto od czasu do czasu znaleźć chwilę na szybki numerek. Seks rano potrafi mieć zbawienne działanie, nie tylko poprawia humor, ale także dodaje energii i zapewnia uśmiech na twarzy przez cały dzień. Rozpoczynając dzień w taki sposób, budzik nie będzie już dla ciebie postrachem.

  jw
 • Czy sypiam z moim przyjacielem? Jego żona nie wierzy, ale... Absolutnie nie! No bo po co? [LIST]
 • Co to znaczy być atrakcyjnym?

  Jedni używają Photoshopa do obróbki zdjęć, tworząc nienaturalne piękno. Gracie Hagen złamała schematy i pokazała w jaki sposób media nami manipulują.

  Olga Limanowska
 • Seksowne awatary - czy obniżają samoocenę kobiet?

  Wpływ gier komputerowych na naszą psychikę jest szeroko badany i komentowany. Jednak mało kto do tej pory zastanawiał się jak duży wpływ na samoocenę dziewczyn i kobiet mogą mieć z pozoru niewinne awatary. Ten aspekt zbadali specjaliści z Uniwesytety Stnadforda w USA. Do jakich wniosków doszli?

  Izabela O'Sullivan
 • Randka w ciemno? Ostrożnie...

  Lato sprzyja romantycznym przygodom i w przypływie uczuć może się zdarzyć, że podstawowe zasady bezpieczeństwa wyparują nam z głowy. Dlatego warto wiedzieć, co zrobić, by wymarzona randka nie zamieniła się w koszmar. I choć poniższe rady mogą wydać się czytelniczkom banalne, warto je przypominać jak najczęściej.

  red
Więcej o:

uczucia i seks