wiedźmin

 • Netflix: najlepsze seriale według rankingów. Jakie produkcje warto obejrzeć?
 • "Wiedźmin" Netfliksa. Wiemy kto zagra Nivellena w drugim sezonie serialu. To aktor znany z Gry o Tron
 • Jak Netflix poradził sobie z bohaterkami "Wiedźmina"? "Według stereotypu w fantasy musi być 'goła baba'" [ÓSMY DZIEŃ MIESIĄCA]

  Jak Netflix poradził sobie z bohaterkami "Wiedźmina"? "Według stereotypu w fantasy musi być 'goła baba'" [ÓSMY DZIEŃ MIESIĄCA]

  Co w konstrukcji bohaterek "Wiedźmina" Netfliksa wyszło, a co nie? Jak twórcy serialu wykorzystali potencjał postaci Yennefer i Ciri? Co chciałybyśmy zobaczyć w kolejnych sezonach adaptacji powieści Sapkowskiego? O postaciach kobiecych w "Wiedźminie" Netfliksa rozmawiają cztery redaktorki - Marta Korycka, Justyna Bryczkowska i Maja Piskadło z serwisu Kultura.gazeta.pl oraz Magdalena Rudnik, wydawczyni strony głównej Gazeta.pl.

  Marta Korycka, Justyna Bryczkowska, Maja Piskadło, Magdalena Rudnik
 • Premiery Netflix na grudzień 2019. Nowości, których nie można przegapić

  Premiery Netflix na grudzień 2019. Nowości, których nie można przegapić

  Platforma Netflix przygotowała dla swoich użytkowników mnóstwo intersujących premier na grudzień 2019. Wśród przygotowanych propozycji znalazło się kilka gorących tytułów, w tym ługo wyczekiwany serial "Wiedźmin" czy film "Dwóch papieży", który już zebrał mnóstwo nagród. Jakie ciekawe premiery czekają w grudniu na Netflixie?

  jw
 • Nie kręci was Tomasz Karolak jako Wiedźmin? Mamy dla was alternatywne propozycje
 • Podstarzały target ma za złe: o "Sezonie burz" Andrzeja Sapkowskiego

  Podstarzały target ma za złe: o "Sezonie burz" Andrzeja Sapkowskiego

  Zanim znowu mentalnie oberwę po buzi (och jasne, ja to zwyczajnie lubię) chcę szybciutko zaznaczyć, że to ja, drogi Czytelniku, JA jestem podstarzałym targetem. Ba, idę o zakład, że bardziej podstarzałym, niż większość z Was. To ja się chowałam na książkach Sapkowskiego, ekscytując się nimi ponad miarę i to ja niecierpliwie czekałam na kolejne tomy. Wy, droga młodzieży macie ŁATWIEJ, bo już wszystko jest. Ale ja, mimo że stara - nie mam za złe. Przeciwnie.

  Aleksandra
Więcej o:

wiedźmin