windsor

 • Mogła zostać królową? 'Pierwsza prawdziwa miłość' króla Karola III przedstawiła go Camilli
 • Ostatni portret królowej. Elżbieta II wybrała wyjątkowy dodatek. 'Miał wartość sentymentalną'

  Ostatni portret królowej. Elżbieta II wybrała wyjątkowy dodatek. "Miał wartość sentymentalną"

  Pałac Buckingham opublikował w niedzielę wieczorem ostatni portret królowej Elżbiety II. Zdjęcie zostało wykonane przez forografa Ranalda Mackechnie, tuż przed Platynowym Jubileuszem rządów królowej Wielkiej Brytanii i jej 96. urodzinami. Do fotografii monarchini pozuje w błękitnym stroju na terenie zamku Windsor. Uwagę przykuwa jednak niesamowity dodatek, który królowa dobrała do kompletu.

  Joanna Zaremba
 • Rzekoma kochanka Williama zniknie z dworu. Teraz plotki wróciły ze zdwojoną siłą

  Rzekoma kochanka Williama zniknie z dworu. Teraz plotki wróciły ze zdwojoną siłą

  Ma to związek z utratą stanowiska przez Davida Rocksavage'a, który przez dekady pełnil funkcję markiza Cholmondeley na brytyjskim dworze, a jednocześnie jest mężem Rose Hanbury - eksmodelki, którą tabloidy podejrzewały o romans z księciem Williamem. Choć odwołanie Rocksavage'a ze stanowiska odbyło się w ramach wieloletniej tradycji, media i dopatrują się powiązań z tą sprawą.

  Joanna Zaremba
 • Megan Markle zlekceważona przez fankę. Internauci chwalą jej reakcję. 'Ludziom brakuje manier'

  Megan Markle zlekceważona przez fankę. Internauci chwalą jej reakcję. "Ludziom brakuje manier"

  Z pewnością nie był to komfortowy moment dla Meghan Markle. Żona księcia Harry'ego została w lekceważący sposób potraktowana przez Brytyjkę, fankę rodziny królewskiej, która pojawiła się w tłumie żałobników na uroczystościach na terenie zamku Windsor po śmierci królowej Elżbiety II. W komentarzach pod nagraniem uwieczniającym ten moment dominują jednak wyrazy wsparcia dla księżnej Sussex.

  Joanna Zaremba
Więcej o:

windsor