wychowanie dziecka

 • Urlop wychowawczy 2021 - jak złożyć wniosek? Warto się pośpieszyć

  Urlop wychowawczy 2021 - jak złożyć wniosek? Warto się pośpieszyć

  Z urlopu wychowawczego może skorzystać oboje rodziców lub sama matka czy sam ojciec. Celem tego rodzaju wolnego jest oczywiście osobista opieka nad dzieckiem. Warto zdecydować się na ten urlop, kiedy nie ma możliwości oddania maleństwa pod opiekę rodziny czy placówki typu żłobek. Do kiedy jest czas na wykorzystanie tego urlopu?

  Weronika Zając
 • Wendzikowska opowiedziała o trudnej relacji z rodzicami. 'Nie dostałam tego, czego potrzebowałam'
 • Kobieta w pociągu kazała jej wyłączyć film, bo 'jej dziecko patrzy na to przez ramię i się boi'. 'Nie wyłączę!'
 • Wulgaryzmy podczas seksu? Dla niektórych wstydliwe, dla innych - podniecające...

  Wulgaryzmy podczas seksu? Dla niektórych wstydliwe, dla innych - podniecające...

  W tym odcinku "Dobrego seksu" rozmawiamy o tym, czy używanie wulgaryzmów w łóżku może dać parze dodatkowe doznania. Gość najnowszego odcinka - prof. Zbigniew Lew-Starowicz - zauważa, że staż związku nie ma wpływu na tego typu urozmaicenia - wszystko zależy od prywatnych upodobań, a nawet... wychowania!

  "Dobry seks" to cykl, w którym Agnieszka Wirtwein-Przerwa i jej goście rozmawiają o zagadnieniach dotyczących ludzkiej intymności. Ciąża, związki, seks - w tym programie nie ma tematów tabu. Oglądaj, a na pewno dowiesz się czegoś nowego! Pozostałe odcinki cyklu znajdziecie tutaj.

  Dobry Seks
 • Manowce samotnego macierzyństwa

  Czy samotne macierzyństwo jest patologią? Zawsze jest osobistym dramatem. Na pewno jest odstępstwem od wzorca. Ale wychowanie tylko przez matkę nie jest największym złem, jakie może przytrafić się dziecku

  Zofia Milska-Wrzosińska
Więcej o:

wychowanie dziecka