zdrowa dieta

 • Chude, chudsze, najchudsze

  Chude, chudsze, najchudsze

  Zaczyna się od uszczypliwej uwagi na temat dwóch dodatkowych kilogramów, wałeczka na brzuchu. Potem jest dieta: najpierw zdrowa, później coraz bardziej restrykcyjna, na koniec wyniszczająca organizm głodówka. Kilogramy spadają, brak rozmiarów w sklepie... Anoreksja atakuje ciało, ale jest chorobą duszy. To w głowie rodzi się obsesyjna myśl: ?Jestem gruba?. Niezależnie od tego, co widać w lustrze.

  Natalia Doraczyńska
 • Jak dożyć 200 lat - Recepta na długowieczność

  Jak dożyć 200 lat - Recepta na długowieczność

  Ludzie od wieków poszukiwali recepty na wieczną młodość. I choć nadal jej nie znamy, dzięki postępowi medycyny i rozwojowi wiedzy na temat zdrowego stylu życia możemy w całkiem niezłej formie dożyć podeszłego wieku. Może już niebawem ukończenie stu lat stanie się normą i zaczniemy życzyć bliskim dożycia dwusetki?

  Beata Prasałek
 • Apetyt na seks

  Badania przeprowadzone niedawno wśród mężczyzn wykazały, że przeciętny facet myśli o seksie średnio sześć razy na godzinę. Mężczyźni na taki wynik badań reagują oburzeniem: "Jak to? Tylko sześć?!".

  Maja Zawistowska, Ewa Żeromska
Więcej o:

zdrowa dieta

Wypowiedzi na forum o:

zdrowa dieta

 • Re: ZDROWA DIETA

  Żeby mieć zdrową dietę to na pewno trzeba zrobić badania oraz wykonać analizę ciała analizatorem oraz pójść do dietetyka który ułoży odpowiednią i zdrową dietą.

 • zasady zdrowej diety

  Jakie wg was są najważniejsze zasady zdrowej diety? Oczywiście nie patrząc żeby była to dieta odchudzająca, tylko zdrowa dla 18- latki.

 • Re: ZDROWA DIETA

  Zdrowa dieta to też zdrowe tłuszcze ;) Ja przygotowuje różne oleje w domu (i to dla całej rodziny ;) Wystarczy mieć prasę do oleju. Polecam domową prasę holenderskiej marki WARTMANN, którą można kupić na Wystarczy włożyć do niej nasiona (np. lnu, sezamu, gorczycy czy nawet konopii) i otrzymujemy

 • Schdułam, zdrowa dieta!!!

  Chce zaproponować zdrową dietę która przetestowałam na sobie. Przez 45 dni trzymałam sie planu diety i schudłam 18kg.Najtrudniejsze były dla mnie początki diety, ale tobie tez moze sie to udać. Jesli chcesz schudnac napisz odpowiem na każdego maila.pozdrawiam

 • zdrowa dieta!schudłam

  Chce zaproponować zdrową dietę która przetestowałam na sobie. Przez 45 dni trzymałam sie planu diety i schudłam 18kg.Najtrudniejsze były dla mnie początki diety, ale tobie tez moze sie to udać. Jesli chcesz schudnac napisz odpowiem na każdego maila.pozdrawiam

 • Jak jest najzdrowsza dieta?

  Wiele czytam na tym forum o dietach i zawsze jesc cos niewskazane.W takim razie jak jest najzdrowsza dieta aby chudnac a jednoczesnie nie odbila sie w pozniejszym czasie na zdrowiu?

 • Niezdrowo zdrowa dieta Idy

  itd. W Ciotce chrupie pieczywo chrupkie i chwali się, że odstawiła masło, jednocześnie zajada ciastka, które dostała od Doroty, ale już dziewięcioletniemu Ziutkowi na kolację i śniadanie każe wydać jogurt. Gdzie tu w tym pomieszaniu z poplątaniem ZDROWA dieta?

 • "zdrowa dieta" a "zdrowe odzywianie"

  Witajcie ! Mam do Was prosbe... w zwiazku z prowadzonym przeze mnie i moja kolezanke badan z seminarium specjalizacyjnego "Zdrowie w perspektywie socjologii codzienności", chciałabym Was prosić o krótką informację jak rozumiecie nast. pojęcia: "zdrowa dieta" i "zdrowe odżywianie", czy sa to dla Was

 • Zdrowe dieta to dla was?

  Zdrowe dieta to dla was? a) Dieta opierająca się na składnikach najwyższej jakości b) Dieta zbilansowana c) Dieta niskokaloryczna Pytanie stąd, ze z kim nie rozmawiam każdy ma inną, swoją definicję. -- Pani Mario, dzięki pani miliony straciły wiarę w syndrom. ;)

 • Re: To się rypło-zdrowa dieta śródziemnomorska i

  No, ale mnie właśnie o to chodzi, że wszyscy ci, którzy umarli byli schorowani, ci młodsi też. Dlaczego byli tacy schorowani, skoro ponoć żyją na najzdrowszej diecie na świecie?