żywioły

 • Ogniste znaki zodiaku. Które? Jakie mają charaktery? Sprawdź, czy jesteś jednym z nich
 • Żywioły znaków zodiaku. Sprawdź, który z nich determinuje twój charakter

  Żywioły znaków zodiaku. Sprawdź, który z nich determinuje twój charakter

  Wiele osób wierzy, że znaki zodiaku przypisują każdemu konkretne cechy charakteru. Oprócz znaków zodiaku w astrologii wyróżnia się cztery żywioły, do których przypisane są poszczególne znaki zodiaku. Jak się okazuje, one również mogą mieć wpływ na nasz charakter. Sprawdź, jaki żywioł przeznaczony jest twojemu znakowi zodiaku.

  redakcja
 • Jesteś żywiołem ziemi? Sprawdź, co cię czeka w 2018 roku [CHARAKTERYSTYKA I HOROSKOP]
 • Astrologia to nie tylko znaki, ale i żywioły. Jesteś ogniem? Sprawdź, co cię czeka w 2018 roku

  Astrologia to nie tylko znaki, ale i żywioły. Jesteś ogniem? Sprawdź, co cię czeka w 2018 roku

  Każdy znak zodiaku jest niepowtarzalny. Opiekujące się nimi żywioły spajają je i determinują niektóre ich cechy. Jeśli należysz do żywiołu ognia, prawdopodobnie często cierpisz na bóle głowy, mięśni oraz masz problemy z kręgosłupem. Siła ognia rekompensuje ci te dolegliwości niesłabnącym optymizmem i pewnością siebie. Sprawdź, które twoje cechy tłumaczy przynależność do żywiołu ognia i co cię czeka w nadchodzącym roku.

  redakcja
 • Należysz do żywiołu wody? Sprawdź, co cię czeka w 2018 roku [CHARAKTERYSTYKA I HOROSKOP]

  Należysz do żywiołu wody? Sprawdź, co cię czeka w 2018 roku [CHARAKTERYSTYKA I HOROSKOP]

  Astrologia zajmuje się nie tylko znakami zodiaku, lecz także między innymi żywiołami. Dwanaście znaków zodiaku tworzy cztery żywioły - ognia, powietrza, ziemi i wody. Jeśli do wszystkiego podchodzisz bardzo emocjonalnie, cenisz sobie ciszę oraz spokój, a przy tym z łatwością nawiązujesz nowe znajomości, możesz być pewny - należysz do żywiołu wody. Sprawdź, co cię czeka w nadchodzącym nowym roku.

  redakcja
 • Należysz do żywiołu powietrza? Sprawdź, co cię czeka w 2018 roku [CHARAKTERYSTYKA I HOROSKOP]

  Należysz do żywiołu powietrza? Sprawdź, co cię czeka w 2018 roku [CHARAKTERYSTYKA I HOROSKOP]

  Znaki zodiaku to nie wszystko, co oferuje nam astrologia. Wiele można dowiedzieć się, analizując swoją przynależność do konkretnego żywiołu. Każdy z nas jest kombinacją czterech żywiołów, jednak zazwyczaj jeden z nich dominuje nad pozostałymi. I tak, jeśli masz dużo znajomych, lubisz podróżować, a przy tym twardo stąpasz po ziemi, należysz prawdopodobnie do żywiołu powietrza. Sprawdź, co cię czeka w nadchodzącym roku.

  redakcja
Więcej o:

żywioły