Pasta do zębów

Linia past Colgate Sensitive Pro-Relief to nowa generacja past do zębów, o innowacyjnym działaniu, która zapewnia natychmiastową i długotrwałą ulgę w nadwrażliwości.

W przeciwieństwie do innych past do zębów wrażliwych, które jedynie uśmierzają ból, Colgate Sensitive Pro-Relief z technologią Pro-ArginTM blokuje kanaliki, które prowadzą do zakończeń nerwowych, trwale łagodząc ból. Pasta działa natychmiast po nałożeniu na powierzchnię nadrażliwą zęba opuszkami palców i delikatnym wmasowaniu przez 1 minutę. Przy regularnym stosowaniu, buduje długotrwałą barierę ochronną, która działa jak uszczelka przeciw nadwrażliwości.

Wszystkie warianty pasty Colgate Sensitive Pro-Relief oferują natychmiastową i długotrwałą ochronę przeciw nadwrażliwości.

Colgate Sensitive Pro-Relief

Natychmiastowa i długotrwała ulga w nadwrażliwości przy bezpośredniej aplikacji opuszkami palców przez 1 minutę.

Colgate Sensitive Pro-Relief Wybielanie

Wariant wybielający posiada zaawansowany system czyszczący oparty na węglanie wapnia, co pozwala mu osiągnąć wyższą skuteczność czyszczenia. Zapewnia on bardziej skuteczne usuwanie przebarwień niż inne warianty.

 

Colgate Sensitive Pro-Relief Naprawa Szkliwa

Kombinacja fluoru oraz technologii Pro-Argin wzmacnia naturalny proces remineralizacji lepiej niż sam fluor. Przy regularnym stosowaniu, wygładza uszkodzenia powierzchni szkliwa.