Pomysł na fryzurę z opaską

Znudził ci się fakt, że twoje włosy zawsze wyglądają tak samo? Brakuje ci pomysłów na fryzurę? Oto jedna z prostych, ale efektownych propozycji!
Pomysł na fryzurę z opaską Prosty sposób na zmianę uczesania Fryzura z opaską: Zbierz włosy do tyłu, załóż opaskę i opleć głowę wstążką. Pojedyncze pasma skręć, a następnie pociągnij ku górze i zepnij spinkami Czy masz wrażenie, że twoje włosy zawsze wyglądają tak samo? Brakuje ci pomysłów na fryzurę? Oto jedna z prostych, ale efektownych propozycji! Instruktaż wykonania: 1) Na początku powinnaś zakręcić włosy. Możesz zrobić to przy pomocy papilotów lub małych wałeczków. Po wysuszeniu włosów, użyj pianki. 2) Opaska to niezastąpiony gadżet do wykonania fryzury. Ten niepozorny element doda uroku i elegancji nawet najprostszemu upięciu. Zbierz włosy i załóż opaskę, która je przytrzyma. Następnie opleć głowę wstążką. 3) Teraz pora na podzielenie włosów na kilka części. Pojedyncze pasma skręć, a następnie chwyć same końcówki i pociągnij całość ku górze. Skręcone kosmyki zepnij spinkami. Całość utrwal lakierem.

Instruktaż wykonania:

1) Na początku powinnaś zakręcić włosy. Najprościej będzie zrobić to przy pomocy papilotów lub małych wałeczków. Po wysuszeniu włosów - nałóż na nie piankę.

Fot. Sklep internetowyCena: 12zł

2) Opaski różnego rodzaju to niezastąpiony gadżet do wykonania fryzury. Doda uroku i elegancji nawet najprostszemu upięciu. Zbierz włosy i załóż opaskę, która przytrzyma włosy. Następnie opleć wstążką głowę. Najlepiej podwójnie.

3) Teraz pora na podzielenie włosów na kilka części. Pojedyncze pasmo skręć, a następnie złap za samą końcówkę i pociągnij całość ku górze. Dokładnie zobaczycie to na filmiku. Wepnijcie skręcony kosmyk spinką. Kiedy skończycie wystarczy utrwalić całość lakierem.

Fryzura jest prosta do wykonania. Możecie więc wykonać ją same!

Zobaczcie wideo:

Więcej o: