uroda

Więcej o:

uroda

Wypowiedzi na forum o:

uroda

 • Poprawienie urody

  Czy urodę jaką jesteśmy obdarzone należy poprawiać? Czy zabiegi ogólnie pojętej medycyny estetycznej nie są zbyt łatwo dostępne? -- Wymagaj od siebie minimum 2 razy tyle ile sam wymagasz od innych.

 • Dlaczego mężczyźni dostrzegają tylko urodę?

  Ja np jestem takim przypadkiem. Mam bardzo bogaty dorobek zawodowy, cieszę się ogólnym szacunkiem w środowisku,mam dwa fakultety, ale niestety mężczyźni patrzą na mnie wyłącznie pod kątem urody. Ciągle słyszę, ze jestem " zjawiskowa" " Obłędna" mam " nietuzinkową urodę", " piękne oczy" można we mnie

 • Re: A jak finansujecie urodę?

  Jako że nie mam męża, urodę finansuję przez W końcu społeczeństwo powinno dbać o urodę swoich członkiń we własnym, najlepiej pojętym interesie.

 • Re: A jak finansujecie urodę?

  Co? Nie mam na urodę drogich wydatków, jestem ładna taka, jaka jestem ;)

 • Re: A jak finansujecie urodę?

  Mamy wspólnotę majątkową, nie uzgadniam, ale na samą urodę wydaję na razie dość mało (na ciuchy więcej). Za 10-15 lat koszty na pewno wzrosną. Generalnie mój mąż dorastał w domu, w którym wydatki na kobiecą urodę były znacznie większe, ale wliczone w podstawowy budżet podobnie jak męski dezodorant

 • kwiaty piękne w swej urodzie, ale ten zapach:(

  właśnie zakwitła mi hoja, obsypana mnóstwem kwiatów przecudnej urody tylko, że ten zapach ma dość intensywny i specyficzny, więc doczekała się eksmisji. Z innych kwiatów, które zachwycają mnie urokiem, ale nie kupuję ze względu na zapach są lilie. A Wy znacie kwiaty, których zapach męczy?

 • Re: A jak finansujecie urodę?

  Nie chce wiedzieć nic na ten temat. W ogóle co to za szalony pomysł, żeby odrabiać urodę? Pfff...

 • Re: A jak finansujecie urodę?

  Dbam o urodę i zdrowie tylko dla siebie. Dla partnera? Wydaje się dziwne. Co jak partner będzie chciał mieć rudą, gdy ja jestem blond? Mam się dla niego przefarbować? Bo finansował fryzjera? Zabiegi (dla urody), gdzie używa się igieł, skalpela i innych strasznych narzędzi nawet nie wchodzą w grę.

 • Mezczyzni z wysokimi wymaganiami ws. urody

  Zaskakujaco zbyt wielu takich znam. Komentowanie wygladu Pan w sposob niemozliwie krytyczny, ta calkiem fajna, tylko ma odstajace ucho. Byl any ladna, gdyby nie cienkie wlosy, dobrze, ze geste chcociaz. Figurowo, kazdy nadprogramowy kilogram jest na nie. Zarty z kolezanek, nawet tych atrakcyjnych.

 • Re: A jak finansujecie urodę?

  Poczekaj do 50-tki z plusem, zaczniesz marzyć o II -giej prędkości komicznej dla elementów swojej urody :-P -- "Nie mam żalu do nikogo, sama sobie krzywdę zrobię"