witaminy

 • Retinol i jego odmładzające działanie na skórę

  Retinol i jego odmładzające działanie na skórę

  Retinol - jest coraz bardziej popularny w kosmetyce. Jest on witaminą A w czystej postaci i cennym składnikiem w preparatach, ponieważ stymuluję proces odnawiania komórek.

  Katarzyna Bigos
 • Quiz: sprawdź ile wiesz o witaminach

  Quiz: sprawdź ile wiesz o witaminach

  Witaminy są bardzo ważnym elementem w prawidłowym funkcjonowaniu naszego organizmu. oraz pielęgnacji naszej skóry. Często okazuje się, że nie wiemy na ten temat za wiele! Sprawdź swoją wiedzę już teraz!

  Katarzyna Bigos
 • Rola witaminy A w pielęgnacji skóry

  Rola witaminy A w pielęgnacji skóry

  Witamina A spełnia nie tylko liczne, ważne funkcje dla naszego organizmu, ma również zasadnicze znaczenie dla wyglądu i zdrowia naszej skóry!

  Katarzyna Bigos
 • Eliksir młodości - witamina E

  Eliksir młodości - witamina E

  Witamina E jest najlepszym przeciwutleniaczem, co oznacza, że chroni naszą skórę przed starzeniem się! Ma również wiele innych dobroczynnych właściwości. Dowiedz się więcej!

  Katarzyna Bigos
 • Co wiemy o witaminie C?

  Co wiemy o witaminie C?

  Jest nie tylko jednym z najbardziej znanych leków na przeziębienie. Jest niezbędna do produkcji kolagenu, odgrywa ważną rolę w procesie gojenia i reguluje przepływ krwi. Dowiedz się więcej!

  Katarzyna Bigos
 • Witaminy z grupy B

  Witaminy z grupy B

  Witaminy są bardzo ważnym elementem w prawidłowym funkcjonowaniu naszego organizmu. Te z grupy B spełniają ważną rolę dla metabolizmu komórek.

  Katarzyna Bigos
 • Witaminy dla zabieganych

  Witaminy dla zabieganych

  Nową na rynku propozycję dla chcących dbać o zdrowie, zabieganych mieszczuchów, stanowi Plusssz Up.

Więcej o:

witaminy

 • Poznaj siłę witaminy C latem!

  Witamina C to substancja, która idealnie sprawdzi się pod koniec lata. W tym czasie, kiedy skóra jest narażona na wzmożone działanie promieniowania UV, ta witamina wspomoże procesy jej regeneracji. Dzięki swoim silnym właściwościom antyoksydacyjnym, skutecznie przeciwdziała uszkodzeniu komórek i

 • Witamina C - źródło zdrowia i długiej młodości!

  Serum z witaminą C – rozsądny wybór, ponieważ… Serum z zasady będzie mieć większe stężenie witaminy C, niż krem, czy maseczka. Dobre serum dodatkowo wzmocni działanie antyoksydacyjne witaminy C, poprzez połączenie jej z kwasem ferulowym. Idealne serum zawiera także bakuchiol &ndash

 • Ważna witamina B12

  Badania opublikowane na łamach pisma Neurolgy polegały na ocenie objętości mózgu i jej korelacji z poziomem witaminy B12 we krwi. Badanych podzielono na trzy grupy, w zależności od poziomu witaminy we krwi i obserwowano przez pięć lat, co roku wykonując rezonans

 • Niedobór witaminy D

  Co to jest witamina D i jakie rozwija działanie? Witamina D (a ściślej jej wersja D3) to związek chemiczny o nazwie cholekalcyferol - związek steroidowy, pochodna cholesterolu. Syntetyzowana jest w skórze pod wpływem ultrafioletu. Inna wersja tej