buty

Więcej o:

buty

Wypowiedzi na forum o:

buty

 • Z buta...

  "Dzisiaj na Godzinę Miłosierdzia do bazyliki Bożego Miłosierdzia przybyli pielgrzymi w ramach VI Śląskiej Pielgrzymki ?Z buta po miłosierdzie?. W tym roku pielgrzymka odbywała się pod hasłem ?Przyjdźcie do Mnie wszyscy, a Ja was pokrzepię?. Jej szczególnymi patronami byli św. Jan Paweł II i św.

 • Buty w mieszkaniu

  Chodzicie w butach z dworu w mieszkaniu? W swoim mieszkaniu, nie u kogos.

 • Buty sportowe wygodne - proszę :)

  Wiem, że było wiele razy, ale nie mogę znaleźć, bo się przewijało w wieeelu komentarzach. Potrzebuję kupić buty sportowe (dawniej zwane adidasy ;) ), do zwykłego chodzenia, ale muszą być wygodne. Mam wymagające stopy i problem z ostrogą piętową. Udało mi sie ją ujarzmić, ale w 'twardych' butach

 • Wybrałam buty zamiast książki.

  Byłam w Biedronce. Wybrałam sobie jedną z książek, szłam już do kasy i natknęłam się na sandały. Książkę w cenie niecałe 30 zł odłożyłam i wzięłam buty za 35 zł. Wybór ten uświadomił mi, że jestem konformistką zamiast intelektualistką. Cóż, i tak bywa.

 • Buty do seksu

  A buty do seksu? :) Jakie są najlepsze, czyli możliwie najbardziej seksowne a zarazem wygodne... Wiem, wiem, że raczej butów i skarpetek się mieć w trakcie nie powinno, no ale załóżmy, że mężczyźnie bardzo zależy, bo on z tych mocno lubiących ten element garderoby. Ematka ma jakiś pomysł? ;)

 • Buty na wiosnę/lato

  Jakie kupiłyście? Szukam inspiracji, bo lada moment otworzą galerie handlowe, a ja nie mam nic ładnego na nadchodzący sezon. Bez obcasów, to mają być wygodne buty "do chodzenia" i na dłuższe spacery. Potrzebne są co najmniej dwie pary - jedne o sportowym kroju, a drugie delikatniejsze, do sukienek.

 • Idealne buty sportowe - znalazłam!

  Buty, które same mnie niosą! Wiem, dla każdego co innego. Indywidualna sprawa. A już traciłam nadzieję. Ależ jestem szczęśliwa z tego powodu :)

 • Buty z reklamy google

  Od kilku dni nie wiedzieć czemu takie oto buty wyświetlają się w przeglądarce. Gdyby religia nie zabraniała mi kupować a aliexpress to już by były moje ?. A Wy kupiłyście coś kiedyś pod wpływem impulsu z głupich reklam google? -- Polska to taka dziwna kraina, w której jest więcej dzbanów niż wina.

 • Buty trekkingowe. Kolor

  Te jasne czy te same brazowe? Aha i to sa buty trekkingowe i ja nie laze tak na codzien. Tylko z psem w parku czy lesie itd

 • Jakie buty itd.do takiego koloru?

  Poszukuję natchnienia co do koloru butów, torebki, ewentualnie jakiegoś okrycia do sukienki (eleganckiej) w takim mniej więcej kolorze kolor sukienki