Stylizacja walentynkowa według Karoliny Malinowskiej

Walentynki to szczególny dzień dla każdej z nas, nawet jeśli nie chcemy się do tego przyznać. Która z nas nie lubi być adorowana, słuchać komplementów i w ten szczególny dzień czuć się jak księżniczka z bajki?
shutterstock shutterstock shutterstock

Tylko nie babcine majty!

Niezależnie od tego dokąd się wybieramy - czy na randkę z nowo zapoznanym facetem czy na spotkanie z przyjaciółkami, chcemy wyglądać szałowo!

Pozostaję wierna klasycznemu obrazowi, czyli seksownemu wcieleniu. Jesteśmy kobietami i nie bójmy się tego pokazać! Znaczenie ma wszystko począwszy od bielizny (majtasy Bridget Jones odpadają!), przez sukienkę po makijaż i dodatki.

Zobacz wyjątkową kolekcję okularów VOGUE GIFT OF LOVE >>

shutterstock shutterstock shutterstock

Co założyć?

Zdecydowanie stawiam na małą czarną. Jest ponadczasowa, pod warunkiem, że będzie dobrze dobrana do naszej figury. Sukienka z dobrego materiału będzie naszą tajną bronią. Tego wieczoru nie ma wymówek w stylu "mam zmęczone stopy" - zakładamy szpilki! Nie muszą mieć niebotycznie wysokie, ale mają być seksowne.

shutterstock shutterstock shutterstock

Makijaż?

W makijażu proponuję naturalność, której nie mylmy jednak z pojęciem "saute".  Piękna cera, delikatna kreska i wytuszowane rzęsy zawsze wyglądają świetnie także u dziewczyn noszących okulary. Mocnym akcentem mogą być czerwone usta! Któraś z Was powie, że będziemy wyglądały jak spełnienie męskich fantazji, a ja zapytam - dlaczego by nie? Nie traktujmy wszystkiego tak bardzo serio! Bawmy się swoim wizerunkiem! Eksperymentujmy z modą i makijażem! W ten jeden magiczny wieczór bądźmy kimś innym! Zaskoczmy czymś nowym - nową fryzurą, ekstra dodatkiem, wyjątkową biżuterią czy szałowymi okularami, które mogą zmienić nasz wizerunek nie do poznania i być w trakcie wieczoru ciekawym elementem.  Dlaczego by nie zaskoczyć ukochanego i zaprezentować się na koniec wieczoru w samych okularach? Wszystkie chwyty dozwolone, szkoda więc tego nie wykorzystać.

shutterstock shutterstock shutterstock

Spokojne ukojenie

Jeśli natomiast decydujemy się na romantyczny, spokojny czas spędzony przed kominkiem także nie zapominajmy o swoim wyglądzie. Ciepły sweter w romantyczne motywy, delikatny makijaż i kubek pysznej, gorącej czekolady mogą być początkiem wspaniale spędzonego romantycznego wieczoru.

W tym całym dniu chodzi przecież o to, żeby być razem i dla siebie. Bawcie się świetnie!

Więcej o: