4 okładki Anji Rubik

Zdjęcia polskiej modelki, Anji Rubik pojawiły się na czterech okładkach prestiżowych magazynów o modzie w jednym czasie.
Anja Rubik na okładce Latin America - październik 2010 Anja Rubik na okładce Latin America - październik 2010 fot. skan

Anja Rubik na okładce Vogue Latin America - październik 2010

Polka pojawiła się na na okładce latynoamerykańskiej edycji Vogue'a. Zdjęcie uśmiechniętej Anji zrobił znany, polski fotograf Marcin Tyszka. Ten duet często ze sobą współpracuje, co pozytywnie wpływa na pracę na planie. Anja zachowuje się naturalnie, a Marcin potrafi ująć jej naturalne piękno. Na tej okładce modelka promienieje. Jest swobodna i wygląda zachwycająco. Taką Anję chcielibyśmy widywać częściej.

Vogue Latin America

październik 2010

fotograf: Marcin Tyszka

modelka: Anja Rubik

Anja Rubik na okładce Vogue Germany - październik 2010 Anja Rubik na okładce Vogue Germany - październik 2010 fot. skan

Anja Rubik na okładce Vogue Germany - październik 2010

Zdjęcie Anji Rubik ozdobiło również październikowe wydanie niemieckiej edycji Vogue'a. Fotografię wykonała Camilla Akrans i jej również, tak jak Marcinowi Tyszce, udało się uchwycić naturalny urok Anji. Modelka w kucyku i z grzywką przysłaniającą oczy wygląda naprawdę uroczo, a zarazem kusząco. Połączenie swobodnej fryzury z szykowną stylizacją, elegancką koronką ozdabiającą dekolt i ozdobnym naszyjnikiem, jest niezwykle urzekające.

Vogue Germany

październik 2010

fotograf: Camilla Akrans

modelka: Anja Rubik

Anja Rubik na okładce The Last Magazine Anja Rubik na okładce The Last Magazine fot. skan

Anja Rubik na okładce The Last Magazine

Na zdjęciu zrobionym przez Macieja Kobielskiego do magazynu The Last Magazine Anja wygląda zadziornie. Nie kusi, ale i tak przyciąga hipnotyzując spojrzeniem. Wygląda naprawę niesamowicie. Zupełnie inaczej niż na poprzednich zdjęciach, co jednak nie oznacza, że gorzej. Trzecia z prezentowanych okładek pokazuje, że Anja jest naprawdę zachwycającą fotomodelką i potrafi się wcielać w zupełnie różne role.

The Last Magazine

fotograf: Maciek Kobielski

modelka: Anja Rubik

Anja Rubik na okładce Muse Anja Rubik na okładce Muse fot. skan

Anja Rubik na okładce Muse

Zdjęcie, które zrobił Solve Sundsbo do czasopisma Muse najbardziej przypomina wcześniejsze fotografie Anji. Modelka wygina się kusząco i pokazuje swoje zgrabne ciało. Prawie nie widać jej twarzy, choć łatwo rozpoznać jej charakterystyczne rysy twarzy. Zdjęcie zostało zatytułowane "China Girl" i wielu osobom wydało się to obraźliwe, ale mimo to wszyscy zgodnie przyznają, że Anja wygląda znakomicie.

Muse

zima 2010

fotograf: Solve Sundsbo

modelka: Anja Rubik

Anja Rubik okładki - Muse, Vogue Germany, Vogue Mexico, The Last Magazine Anja Rubik okładki - Muse, Vogue Germany, Vogue Mexico, The Last Magazine fot. skan

Cztery okładki Anji Rubik

Każda z okładek jest zupełnie inna. Na każdym ze zdjęć Anja Rubik wygląda inaczej. Polka pokazała, że naprawdę umie pozować. Ostatnio coraz częściej pojawiały się opinie, że Anja Rubik na każdym zdjęciu wygląda tak samo i robi tę samą minę. Najnowsze zdjęcia są dowodem na to, że jest zupełnie inaczej. Która z nich podoba się Wam najbardziej?
Więcej o: