Rajstopy Les Queues de Sardines

Marka Les Queues de Sardines znana jest z niesamowitych, kolorowych i ozdobionych ciekawymi, unikalnymi wzorami rajstop i pończoch. Jeśli macie poczucie humoru i lubicie bawić się modą, to te rajstopy są z pewnością dla Was!
Rajstopy Les Queues de Sardines - Flizus Rajstopy Les Queues de Sardines - Flizus www.les-queues-de-sardines.co

Rajstopy Les Queues de Sardines - Flizus

Rajstopy Flizus dostępne są w trzech kolorach - różowym, białym i czarnym. Ozdobione są rysunkiem przypominającym szkielet lub choinkę. Najlepiej będą wyglądać założone do mini albo szortów. Doskonale będą wyglądać w zestawieniu z kozakami i wystającą z nich skarpetą.
Rajstopy Les Queues de Sardines - Agnathe Rajstopy Les Queues de Sardines - Agnathe www.les-queues-de-sardines.com

Rajstopy Les Queues de Sardines - Agnathe

Model Agnathe ozdobiony został kwiatem na łodyżce. Kielich umieszczony jest na wysokości kolan dlatego to tych rajstop również proponujemy długość mini. Dostępne są w dwóch kolorach - białym i czarnym.
Rajstopy Les Queues de Sardines - Gargantua Rajstopy Les Queues de Sardines - Gargantua www.les-queues-de-sardines.com

Rajstopy Les Queues de Sardines - Gargantua

Garganuta, czyli żarłok, a raczej jego ręce, ozdabia kolejny model rajstop z jesienno-zimowej kolekcji Les Queues de Sardines. Ten wzór dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych - różowej, białej i czarnej.
Rajstopy Les Queues de Sardines - Mon Oeil Rajstopy Les Queues de Sardines - Mon Oeil www.les-queues-de-sardines.com

Rajstopy Les Queues de Sardines - Mon Oeil

Pomarańczowe rajstopy Mon Oeil ozdobione zostały nadrukami oka. Ten model możecie zestawić z dłuższą spódnicą niż poprzednie. Mon Oeil dostępny jest w trzech kolorach - pomarańczowym, różowym i turkusowym.
Rajstopy Les Queues de Sardines - Polly Rajstopy Les Queues de Sardines - Polly www.les-queues-de-sardines.com

Rajstopy Les Queues de Sardines - Polly

Modyfikacją poprzedniego wzoru jest Polly. Te rajstopy na jednej nogawce mają oko, znane z Mon Oeil, a na drugiej oko zamknięte z dorysowaną łzą. Dostępne są w kolorze różowym i białym.
Rajstopy Les Queues de Sardines - Disco Zeus Rajstopy Les Queues de Sardines - Disco Zeus www.les-queues-de-sardines.com

Rajstopy Les Queues de Sardines - Disco Zeus

Rajstopy Disco Zeus ozdobione są piorunami, które są jednym z symboli greckiego boga. Nazwa wskazuje na duże poczucie humoru projektantów Les Queues de Sardines. Ten model dostępny jest aż w czterech kolorach - czarnym, pomarańczowym, turkusowym i różowym.
Rajstopy Les Queues de Sardines - Angel's Fart Rajstopy Les Queues de Sardines - Angel's Fart www.les-queues-de-sardines.com

Rajstopy Les Queues de Sardines - Angel's Fart

Anielskie rajstopy Angel's Fart dostępne są w kolorze białym, czarnym i różowym.
Rajstopy Les Queues de Sardines - Pyro Rajstopy Les Queues de Sardines - Pyro www.les-queues-de-sardines.com

Rajstopy Les Queues de Sardines - Pyro

Wzór Pyro przenosi nas w okres dzieciństwa i rysunków wykonywanych w przedszkolu. Niejedna mała artystka w ten sposób ozdabiała swoje białe rajstopy. Kolorowe słoneczka są jednym z najbardziej słodkich wzorów z tej kolekcji. Dostępne są w kolorze różowym, niebieskim i białym.
Rajstopy Les Queues de Sardines - 66 Rajstopy Les Queues de Sardines - 66 www.les-queues-de-sardines.com

Rajstopy Les Queues de Sardines - 66

66 to propozycja dla fanek samochodów. Trasa 66 na nogawce rajstop to bardzo innowacyjny pomysł. Dzięki asymetrii są model 66 nie jest przeładowany. Te rajstopy dostępne są w kolorze niebieskim, białym i różowym.
Rajstopy Les Queues de Sardines - Icar Rajstopy Les Queues de Sardines - Icar www.les-queues-de-sardines.com

Rajstopy Les Queues de Sardines - Icar

Kolejnym nawiązaniem do mitologii greckiej jest model Icar. Po bokach zostały nadrukowane skrzydełka, na których Dedal z synem chcieli uciec z Krety. Ten model dostępny jest w wersji czarnej i białej.
Rajstopy Les Queues de Sardines - Descente d'Organes Rajstopy Les Queues de Sardines - Descente d'Organes www.les-queues-de-sardines.com

Rajstopy Les Queues de Sardines - Descente d'Organes

Ostatni, naszym zdaniem najciekawszy i najbardziej awangardowy model to Descente d'Organes z nadrukiem zarysu wnętrzności. Na rysunku widać poucinane żyły z kapiącą krwią, flaki i różne organy, choć dopiero po dokładnym przyjrzeniu się orientujemy się co to jest naprawdę. Sarkastyczne i niezwykle śmieszne, z pewnością w lepszym tonie niż mięsna sukienką Lady Gagi.

Rajstopy Les Queues de Sardines Rajstopy Les Queues de Sardines www.les-queues-de-sardines.com

Rajstopy Les Queues de Sardines

Wszystkie modele są ozdabiane grafiką  nadrukowywaną ręcznie, dlatego dostępne są w limitowanych ilościach. Rajstopy można kupić w internetowym sklepie Colette. Kosztują 45 euro. Jak Wam się podobają?
Więcej o: