Biżuteria Les Nereides

Marka Les Nereides łączy w sobie innowację z elegancją, a kreatywne i nowoczesne wzory idealnie wpisują się we aktualne trendy. Kolorowa kolekcja "Smiley and Pixel" to idealna biżuteria dla fanek komputerów i kultowych symboli.
Breloczek Les Nereides - 30 euro Breloczek Les Nereides - 30 euro www.colette.fr

Breloczek Les Nereides

Dodatkimarki Les Nereides są wesołe, kobiece i nowoczesne. W kolekcji nazwanej "Smiley and Pixel" można kupić breloczki, naszyjniki i broszki. Wykonane są z plastiku i metalu. Głównym wzorem linii jest ikonka - buźka znana z internetowych wiadomości. Ten breloczek składa się z dwóch elementów - uśmiechniętej buźki ze słuchawkami i wielkiego hamburgera.

Kosztuje 30 euro i można go kupić w internetowym sklepie Colette.

Breloczek Les Nereides - 35 euro Breloczek Les Nereides - 35 euro www.colette.fr

Breloczek Les Nereides

Drugi breloczek z kolekcji jest mniej radosny, co nie oznacza, że brzydszy. Buźka nie jest uśmiechnięta, a wręcz przeciwnie - minę ma zdenerwowaną. Do tego dodano różową wrotkę i spray. Ten breloczek kosztuje 35 euro.
Broszka Les Nereides - 30 euro Broszka Les Nereides - 30 euro www.colette.fr

Broszka Les Nereides

Broszka zrobiona jest z elementów, które zostały wykorzystane w poprzednich dodatkach - sprayu i uśmiechniętej ikonki. Ta kolorowa ozdoba sprawdzi się jako dodatek do płaszcza, kurtki, czy swetra. Wprowadzi do zimowej szafy powiew lata i radości.

Broszka kosztuje 30 euro. Można ją kupić w internetowym sklepie Colette.

Naszyjnik Les Nereides - 35 euro Naszyjnik Les Nereides - 35 euro www.colette.fr

Naszyjnik Les Nereides

Na łańcuszku zawieszono dwa kolorowe elementy - spray z uśmiechniętą buźką i trampek. Naszyjnik Les Nereides to kolejna propozycja marki idealna dla dziewczyn i kobiet młodych duchem, które lubią nowoczesną biżuterię. Naszyjnik również można kupić w sklepie Colette. Kosztuje 30 euro.

Biżuteria Les Nereides Biżuteria Les Nereides www.colette.fr

Biżuteria Les Nereides

Marka Les Nereides prowadzona przez Pascale i Enzo Amaddeo słynie z innowacyjnej biżuterii, która jest nowoczesna i niezwykła. Ciekawe wzory sprawiają, że wyróżnia się z pośród firm oferujących biżuterię. Prezentowana dziś kolekcja marki zatytułowana "Smiley and Pixel"  jest doskonałym przykładem tego, co oferuje francuska marka. Jak Wam się podoba?
Więcej o: