Najpiękniejsze gwiazdy - naturalnie!

Zobaczcie ranking naturalnie pięknych gwiazd, które bez makijażu i ingerencji skalpela zawsze są pełne kobiecości i zmysłowego uroku!
Jessica Alba Jessica Alba Fot. Eastnews

Jessica Alba

Jessica Alba jest przykładem tego, że niektóre kobiety nie potrzebują kamuflażu, aby wyglądać ładnie i świeżo.

Aktorka ma 29 lat, ale z łatwością mogłaby się ubiegać o rolę nastolatki. Jej regularne rysy twarzy i dziewczęcy urok nie potrzebują żadnych "ulepszeń". Swą urodę najpewniej również zawdzięcza egzotycznej mieszance: ojcu z pochodzenia Meksykaninowi oraz matce, która ma francuskie i duńskie korzenie.

Możemy jej śmiało pogratulować. Tak prawdziwie piękna i naturalna uroda zasługuje na uznanie.

Rosario Dawson

Rosario Dawson świetnie wygląda zarówno w makijażu, jak i bez niego.

Niewątpliwe duże znaczenie ma w jej przypadku ciemniejszy kolor skóry. Ma ona pochodzenie wieloetniczne. Jej matka, Isabel wywodziła się z Puerto Rico, a w jej żyłach płynęła kubańska i afrykańska krew. Ojciec Greg był potomkiem rdzennych Amerykanów i Irlandczyków. Być może jej niezwykła, egzotyczna uroda jest efektem tej mieszanki.

Monica Bellucci w magazynie Esquire Monica Bellucci w magazynie Esquire Monica Bellucci

Monica Bellucci

Karierę rozpoczęła jako modelka w trakcie studiów prawniczych na Uniwersytecie w Perugii i szybko stała się jedną z najbardziej poszukiwanych kobiet w tej branży na arenie międzynarodowej. W 1990 roku Dino Risi zaangażował ją do serialu telewizyjnego produkcji włoskiej pod tytułem "Vita Coi Figli", co szybko przeniosło Monikę w świat showbiznesu.

Dziś ta włoska piękność wciąż jest uznawana za jedną z najseksowniejszych kobiet świata, mimo swoich 46 lat. Nie wstydzi się pozować bez makijażu. Ma świadomość swojej kobiecości, czego niewątpliwie zazdroszczą jej również 20-latki.

Sophie Marceau Sophie Marceau AP

Sophie Marceau

Jedna z najbardziej znanych na świecie gwiazd pochodzenia francuskiego, z powodzeniem grająca również role anglojęzyczne. Prywatnie: wieloletnia partnerka polskiego reżysera, Andrzeja Żuławskiego, który to fakt zaowocował licznymi polskimi akcentami w karierze aktorki. Urodziła się 17 listopada 1966 roku. Patrząc na nią możemy odnieść wrażenie, że czas omija ją szerokim łukiem.
Natalie Portman Natalie Portman East News, xrayvision.today.com

Natalie Portman

Natalie Portman urodziła się w Izraelu a do Stanów Zjednoczonych przeniosła się wraz z rodziną, kiedy miała 3 lata. Od dzieciństwa interesowała się aktorstwem. Zanim jednak zagrała po raz pierwszy filmie przez kilka lat pracowała jako modelka. Na dużym ekranie zadebiutowała w 1994 r. rolą w głośnym obrazie Luca Bessona "Leon zawodowiec".

Do dziś ujmuje nas swoim nieprawdopodobnym urokiem. Nawet obcięta na "jeżyka" - wciąż wygląda zjawiskowo. Poza tym podobnie do całej reszty naszych naturalnych gwiazd - jest przeciwniczką operacji plastycznych!

Penelope Cruz Penelope Cruz Fot. Daniel Ochoa de Olza AP

Penelope Cruz

Hiszpańska piękność nie zmienia drastycznie wizerunku od lat. Jest wierna swojej latynoskiej duszy. Niejednokrotnie uznana za najpiękniejszą kobietę świata.

Widzieliśmy ją już w różnych stylizacjach, w których zawsze zachwyca. Bez wątpienia gwiazda ma to coś, co sprawia, że wyróżnia się spośród tłumu.

Kiedyś miewała problemy z wagą, była zakompleksiona. A teraz? Kate Winslet wygląda kwitnąco i jest bardzo seksowna. W dodatku z wiekiem wygląda coraz młodziej. Czyżby zafundowała sobie jakiś zabieg (a może raczej ich szereg)? Kiedyś miewała problemy z wagą, była zakompleksiona. A teraz? Kate Winslet wygląda kwitnąco i jest bardzo seksowna. W dodatku z wiekiem wygląda coraz młodziej. Czyżby zafundowała sobie jakiś zabieg (a może raczej ich szereg)?

Kate Winslet

Kate Winslet nie dla wszystkich jest typową pięknością. My jednak postanowiliśmy uwzględnić ją w naszym rankingu przede wszystkim za jej kobiecość, za to, że nie zawsze przywiązywała wagę do perfekcyjności i do samej wagi, która często ulegała wahaniom. Nigdy, nawet przez chwilę nie przestała być piękną, ponętną kobietą - świadomą swego ciała i urody!
Anna Przybylska Anna Przybylska

Anna Przybylska

32 - letnia aktorka pierwszy raz wystąpiła w telewizji przy okazji finału konkursu na "Twarz Roku". Popularna stała się dzięki serialowi "Złotopolscy" gdzie grała policjantkę Marylkę Bakę. Później było już tylko lepiej.

Dziś aktorka nie narzeka na brak propozycji. Została twarzą marki kosmetyków Astor.

W jej przypadku chcieliśmy zwrócić uwagę, jak może ewoluować naturalne piękno. Z dziewczynki o wielkich i trochę jeszcze przestraszonych oczach wyrosła pewna swojej kobiecości i piękna - kobieta. Nie musi nakładać ton makijażu, aby czuć się dobrze w swojej skórze.

Alicja Bachleda-Curuś Alicja Bachleda-Curuś kapif

Alicja Bachleda- Curuś

To, że Alicja Bachleda - Curuś jest piękną kobietą nie trzeba nikomu mówić. Kariera naszej polskiej aktorki wciąż się rozwija. Stała się jedną z najbardziej znanych Polek na całym świecie.

O jej niebywałej dziewczęcej urodzie rozwodzi się cały świat, w wielu rankinach przesłoniła nawet takie gwiazdy jak Scarlett Johansson, Jessike Biel, czy Naomi Watts.

Jej talent i uroda zwróciły uwagę również marki Pantene. Alicja została niedawno jej nową twarzą.

Więcej o: