Wybieramy najładniejszą polską modelkę!

Dziś wielkie wydarzenie! Wybieramy najładniejszą polską modelkę. Anja, Kasia, Anna, Magdalena, Monika a może Marcelina? Która według Was zasługuje na tytuł najpiękniejszej?
Anja Rubik Anja Rubik Anja Rubik fot. EAST NEWS

Anja Rubik

Anja Rubik jest najbardziej znaną i najbardziej utytułowaną polską modelką. W rankingu models.com zajmuje trzecie miejsce, a redakcja Marie Claire Spain uznała ją za modelkę roku 2010. Na swoim koncie ma kampanie reklamowe i pokazy najlepszych marek oraz wiele znakomitych sesji. W Polsce znana jest ze współpracy z firmą Quazi, kampanii Apart i programu Top Model.
Anja Rubik Anja Rubik materiały prasowe TVN

Anja Rubik

Modelka ma 25 lat i zapewne zaczyna zastanawiać się nad swoją przyszłością. Razem ze swoim chłopakiem Sashą Knezevicem prowadzą 25 Magazine, Anja rozpoczęła również karierę  telewizyjną, co prawda na początek w Polsce, ale może dostanie inne propozycje.
Anna Jagodzińska Anna Jagodzińska Anna Jagodzińska fot. EAST NEWS

Anna Jagodzińska

Druga w rankingu models.com jest Anna Maria Jagodzińska. Ania zajmuje szóste miejsce. Polka również wystąpiła w wielu ważnych pokazach i wyjątkowo prestiżowych kampaniach. Ania Jagodzińska zaczęła się również pojawiać w Polsce. Modelka od lat jest związana z marką Reserved i wystąpiła również w najnowszej kampanii "My beautiful story", a po raz drugi możemy ją zobaczyć w kampanii Simple.
Anna Jagodzińska David Yurman ad fall 2009/2010 Anna Jagodzińska David Yurman ad fall 2009/2010 Anna Jagodzińska fot. thefashionspot.com

Anna Jagodzińska

Ania Jagodzińska ma 23 lata i przed sobą świetną karierę, której nie zaszkodziła nawet prawie dwuletnia przerwa. Modelka postanowiła skupić się na studiach. Jej powrót w lutym 2008 był jednym z najważniejszych wydarzeń w roku. Anna błyskawicznie powróciła do ligi najlepszych.
Kasia Struss Kasia Struss Kasia Struss fot. EAST NEWS

Kasia Struss

Kolejną rodaczką, która wspina się po szczeblach rankingu najlepszych modelek jest Kasia Struss, która niedawno zmieniła kolor włosów na platynowy blond. Kasia jest głównie znana z pokazów mody i zwykle bywa w gronie najlepszych modelek wybiegowych. W rankingu models.com zajmuje 14 miejsce.
Kasia Struss pokaz Francesco Scognamglio wiosna 2010 Kasia Struss pokaz Francesco Scognamglio wiosna 2010 Kasia Struss fot. EAST NEWS

Kasia Struss

Jest mniej znana w Polsce niż jej poprzedniczki. Za to została wybrana przez redakcję Vogue Paris do grona 30 najważniejszych modelek dekady! Kasia Struss ma 23 lata.
Magdalena Frąckowiak Magdalena Frąckowiak Magdalena Frąckowiak fot. EAST NEWS

Magdalena Frąckowiak

Czwarta piękność z Polski zajmuje 17 miejsce w rankingu models.com. Magdalena Frąckowiak ma najbardziej nietypową urodę z grona prezentowanych modelek, ale doskonale pozuje. Jest jak kameleon.
Magdalena Frąckowiak backstage DG fall 2009 Magdalena Frąckowiak backstage DG fall 2009 Magdalena Frąckowiak fot.. EAST NEWS (ZEPPELIN)

Magdalena Frąckowiak

Magdalena jest najstarsza z tego grona. Ma 26 lat, ale nie zamierza rozstać się z pracą modelki. Jej kariera dopiero rozkwita. Ostatnio została doceniona przez samego Karla Lagerfelda, który wybrał ją do filmu realizowanego dla marki Hogan.
Marcelina Sowa Marcelina Sowa Marcelina Sowa fot. EAST NEWS

Marcelina Sowa

Marcelina Sowa szturmuje świat modelingu. Jej niesamowita twarz zaskakuje i zachwyca. Niektórzy określają jej urodę słowem "kosmiczna". Jest niezwykle fotogeniczna i znakomicie pozuje. Z pewnością zajdzie wysoko w rankingu models.com, jednak na razie nie trafiła do klasyfikacji.
Elle Russia luty 2010 Marcelina Sowa Elle Russia luty 2010 Marcelina Sowa fot. skan własny

Marcelina Sowa

Modelka jest znana w Polsce. Występowała w kampaniach Simple. Ma 20 lat i zaczyna karierę zagranicą. W 2007 roku zadebiutowała na wybiegu, a po prezentacji kolekcji na wiosnę/lato 2008 zrobiła prawie dwuletnia przerwę. Na pokazach mogliśmy ją zobaczyć dopiero jesienią tego roku.
Monika Jagaciak JAC Monika Jagaciak JAC Monika Jagaciak JAC fot. EAST NEWS

Monika Jagaciak JAC

Najmłodszą, znaną modelką z Polski jest Monika Jagaciak znana jako JAC. Polka ma 16 lat , a na wybiegu zadebiutowała dwa lata temu. Jest jedną z najmłodszych modelek, które zatrudniane są do pokazów najważniejszych marek i sesji do najważniejszych magazynów o modzie. 
Monika Jagaciak Jac w sukni z kolekcji Atelier Versace (jesień/zima 2010/2011) Monika Jagaciak Jac w sukni z kolekcji Atelier Versace (jesień/zima 2010/2011) www.versace.com

Monika Jagaciak JAC

Młodziutka modelka dopiero rozpoczyna karierę, ale już jest określaną wschodzącą gwiazdą modelingu. W podsumowaniu nowojorskiego tygodnia mody w lutym tego roku okazało się, że JAC została najlepszą modelką NYFW.
Anja Rubik, Anna Jagodzińska, Magdalena Frąckowiak, Marcelina Sowa, Monika Jagaciak JAC, Kasia Struss Anja Rubik, Anna Jagodzińska, Magdalena Frąckowiak, Marcelina Sowa, Monika Jagaciak JAC, Kasia Struss fot. EAST NEWS

Anja Rubik, Anna Jagodzińska, Magdalena Frąckowiak, Marcelina Sowa, Monika Jagaciak JAC, Kasia Struss

Która z prezentowanych modelek jest Waszym zdaniem najładniejsza? Zagłosujcie w sondażu poniżej.
Więcej o: