Gwiazdy bez makijażu - Kate Beckinsale

Lubimy obserwować życie gwiazd. Niejednokrotnie je podziwiamy. Czasem jednak warto przyjrzeć im się z nieco innej perspektywy.
Kate Beckinsale, Kate Beckinsale, WHITTLE / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Whittle / Splash News

Kate Beckinsale bez makijażu

Kate Beckinsale rzadko kiedy nie wygląda perfekcyjnie, a przynajmniej my nie często mamy możliwość oglądania gwiazdy w bardziej naturalnej odsłonie. Brytyjska aktorka nie zawsze jednak wygląda tak olśniewająco jak na czerwonym dywanie.

Kate Beckinsale Kate Beckinsale WHITTLE / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Whittle / Splash News

Kate Beckinsale bez makijażu

Na co dzień, bez makijażu i w sportowej stylizacji właściwie trudno ją poznać. Trudno powiedzieć jednoznacznie jaki jest tego powód. Nie jest bowiem brzydką kobietą, a jej rysy twarzy są takie same. Coś jednak nie pasuje do znanej nam z ekranu aktorki. Czy nie odnosicie wrażenia, że bez makijażu - gwiazda wygląda zupełnie inaczej?

Plusem na pewno jest to, że sama Kate nie ma z tym problemu!

Kate Beckinsale na gali The Costume Institute Gala w Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku Kate Beckinsale na gali The Costume Institute Gala w Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku REUTERS/ERIC THAYER

Kate Beckinsale na gali The Costume Institute Gala w Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku

Podziwiane przez nas gwiazdy często przyprawiają nas o wiele kompleksów. Warto przypominać, że rzadko zdarza się, że gwiazdy bez makijażu wyglądają tak samo olśniewająco jak bez niego. Każda z nas doskonale zdaje sobie sprawę, że odpowiednia stylizacja, make up i światło są elementami, dzięki którym bajkowe metamorfozy są możliwe.

Kate Beckinsale Kate Beckinsale AP/Matt Sayles

Kate Beckinsale

Patrząc na idealnie wystylizowaną i uśmiechniętą aktorkę trudno nam sobie wyobrazić, że w młodości cierpiała na anoreksję. Z potwornymi skutkami choroby zmaga się do dziś.

Nie zapominajmy, że lansowane na ekranie ideały piękna niewiele mają wspólnego z codziennym życiem. Może czasem warto się zatrzymać i zwyczajnie polubić siebie takimi, jakimi jesteśmy.

Więcej o: