Jedna impreza - same wpadki

Aż trudno uwierzyć, że na jednej imprezie pojawiło się aż tak dużo źle ubranych kobiet.
Premiera Premiera "Somewhere" kolaż Lula.pl

Jedna impreza - same wpadki

Niestety imprezą o której mowa, była hollywoodzka premiera filmu "Somewhere" Sofii Coppoli - reżyserki, która uchodzi za jedną z lepiej ubranych gwiazd i ma wyjątkowe wyczucie stylu. Ona oczywiście i tym razem nie zawiodła. Podobnie Elle Fanning - dwunastoletnia odtwórczyni jednej z ról. Niestety goście nie byli już tak stylowi jak bohaterki wieczoru.

Elodie Bouchez Elodie Bouchez East News

Jedna impreza - same wpadki

Elodie Bouchez, znana przede wszystkim z roli w filmie "Wyśnione życie aniołów", uchodzi za świetną aktorkę, ale w kwestii stylu nie radzi sobie już tak dobrze.

Angela Lindvall Angela Lindvall East News

Jedna impreza - same wpadki

Angela Lindvall to amerykańska modelka znana z promocji ekologicznego stylu życia i... świetnego wyczucia mody. Niestety tym razem jej nie wyszło. Top w wyciętym dekoltem uwydatnia szerokie ramiona. Reszta też pozostawia wiele do życzenia.

Kristina Shannon Kristina Shannon KENNELL KRISTA/SIPA/EAST NEWS/KENNELL KRISTA/SIPA

Jedna impreza - same wpadki

Kristina Shannon to znany Króliczek Palyboya. Króliczki mają dosyć oryginalne wyczucie stylu - najważniejsze, żeby było "sexy". Ale nawet one powinny pamiętać, że eksponowanie swoich wdzięków nie polega na noszeniu za małych ubrań.

Karissa Shannon Karissa Shannon East News

Jedna impreza - same wpadki

Karissa Shannon - to siostra bliźniaczka Kristiny - jej styl również pozostawia wiele do życzenia.

Isabel Lucas Isabel Lucas AP/Dan Steinberg

Jedna impreza - same wpadki

Isabel Lucas - australijska aktorka znana głównie z filmu "Transformers" - trochę przesadziła. Koronkowa bluzka nie byłaby taka zła, ale nie wiemy co "autorka miała na myśli" zakładając połyskującą spódnicę i "sandałki - paseczki" - miało być elegancko?

Juliette Lewis Juliette Lewis AP/Dan Steinberg

Jedna impreza - same wpadki

Juliette Lewis nigdy nie przejmowała się zdaniem innych i mimo licznej krytyki zawsze nosiła co chce. Ta sukienka, kopertówka i buty nie są takie złe, ale piosenkarka wygląda na bardzo zmęczoną. Mogłaby zadbać o staranniejszy i bardziej wyrazisty makijaż i się uczesać.

Kelly Lynch Kelly Lynch East News

Jedna impreza - same wpadki

Czarna sukienka uchodzi za bezpieczne rozwiązanie, ale również tu zdarzają się wpadki. Kelly Lynch trafiła na zły fason. Asymetryczne strzępienia na dole i dekolt z łezką już dawno wyszły z mody.

Michelle Monaghan Michelle Monaghan AP/Dan Steinberg

Jedna impreza - same wpadki

Michelle Monaghan - może spytacie, dlaczego jej sukienka to wpadka? Rzeczywiście na tle poprzednich kreacji nie jest aż tak źle. Ale mamy dosyć drapowanych, falbaniastych sukienek, w dodatku wiśniowych. Nuda i... dobre rozwiązanie na wesele. Stać ją na więcej.

Która wpadka jest najgorsza? Głosujcie!

Więcej o: