Uczestniczki Top Model - jak sobie radzą?

Paulina Papierska wygrała program, ale to nie ona robi największą karierę. Pozostałe dziewczyny wciąż trzymają się razem, a niektóre z nich dostały bardzo atrakcyjne oferty pracy.

Uczestniczki Top Model - jak sobie radzą?

Program "Top Model. Zostań modelką" już dawno za nami, ale jego uczestniczki nie pozwalają o sobie zapomnieć. Razem podbijają warszawskie salony. Po programie wciąż trzymają się razem nie opuściły żadnej ważniejszej imprezy. Ale to nie jedyne ich zajęcie. Niektóre z dziewczyn już otrzymały atrakcyjne zlecenia i zajmują się wymarzonym modelingiem.

Paulina Papierska Paulina Papierska kapif.pl, Agencja Wyborcza.pl

Paulina Papierska

To właśnie ją społeczeństwo uznało za najlepszą kandydatkę na modelkę. Finał był triumfalny, ale potem zaczęły się schody. Paulina póki co pojawia się na imprezach i lekcjach angielskiego, natomiast praca modeli musi poczekać. Na razie wzięła udział w sesji do "Wysokich Obcasów", w których udzieliła również obszernego i szczerego wywiadu. Niestety doceniona przez jej wyborców szczerość trochę ją gubi. Ludzie mediów, a nawet sami jurorzy z programu zaczynają być coraz bardziej krytyczni i ironiczni wobec niej. Presja dotycząca jej kariery rośnie.

Ania Piszczałka

Ania była faworytką wielu z Was. Rzeczywiście na wybiegu radziła sobie najlepiej i nie raz to udowodniła. Prezentowała już kolekcję Macieja Zienia i Gosi Baczyńskiej.

Ania Piszczałka

Ania od początku podkreślała, że jest stworzona do pracy na wybiegu, ale została również doceniona w prasie. W "Gali" (nr 50/51) pojawiła się jej sesja autorstwa Marcina Tyszki.

Ola Kuligowska

Ola Kuligowska również wystąpiła w pokazie Macieja Zienia, ale to sesje stały się jej żywiołem.

Jak Wam się podoba w roli modelki? Jak Wam się podoba w roli modelki? Telva fot Marcin Tyszka

Ola Kuligowska

Niedawno wystąpiła w hiszpańskim magazynie "Telva" (całą sesję znajdziecie tu). Wzięła również udział w sesjach dla Twojego Stylu, Cosmopolitan i Hot.

Nicole Rosłoniec

Nicole Rosłoniec odeszła z programu ze względu na kontuzję kolana. Na szczęście wypadek nie przekreślił kariery.  Modelka została twarzą marki Cropp. Zdjęcia do kampanii mają się rozpocząć w styczniu.

Kasia Smolińska

Kasia była faworytką programu i w trakcie jego trwania słyszała, że jeśli nawet go nie wygra, to i tak zrobi karierę. Póki co nie ma jeszcze takiej pewności, chociaż Kasia, jak i reszta dziewczyn konsekwentnie chodzą na castingi - być może wszystko jeszcze przed nimi. Dotychczas Kasia wystąpiła na pokazie Macieja Zienia. Plotka o ofercie pracy dla telewizji okazała się nieprawdziwa.

Zula Walkowiak

Zula ostatnio wszystkich zaskoczyła zapowiedzią odważnej sesji dla CKM. Efekty będzie można zobaczyć już w styczniu.

Marta Szulawiak

Póki co nie robi kariery modelki, ale ogłosiła, że chce założyć szkołę tańca (również pole dance).

Mamy nadzieję, że dziewczynom w końcu uda się zrealizować ich plany.

Więcej o: