Torebki w zwierzęce motywy

Projektanci przez lata przekonują kobiety, że cętki, paski czy zebry dodają im zmysłowości, kobiecości i powabu. jednak gdy nie lubicie zwierzęcych motywów możecie postawić na dodatki np. wzorzyste torby.
Torba Roberto Cavalli Torba Roberto Cavalli www.net-a-porter.com

Torba Roberto Cavalli

Roberto Cavalli to król zwierzęcych motywów. Nikt tak jak on nie odnajduje się w tej stylistyce, którą proponuje swoim klientkom niezależnie od mody i to może, po części, dzięki niemu motywy zwierzęce nie znikają z ulic i wybiegów. Prezentowany model pochodzi ze specjalnej limitowanej edycji toreb z płótna. Ma prostokątny kształt, dwie rączki i ozdobę z logo marki.

Kosztuje ok. 563 euro. Można ją kupić tu.

Torba Roberto Cavalli Torba Roberto Cavalli www.net-a-porter.com

Torba Roberto Cavalli

W limitowanej kolekcji Roberto Cavalli nie mogło zabraknąć też torby w cętki. Na zdjęciu jest ten sam model, co poprzednio, ale w tej wersji płótno zadrukowano w motyw dzikich zwierząt, który zwykle króluje na ulicach.

Torba kosztuje ok. 563 euro. Można ją kupić w Net-A-Porter.

Torba Jerome Dreyfuss Torba Jerome Dreyfuss www.net-a-porter.com

Torba Jerome Dreyfuss

Podobny wzór, jak Roberto Cavalli, pojawił się w kolekcji torebek marki Jerome Dreyfuss. Torebka została wykonana ze skóry cielęcej zadrukowanej w motyw zwierzęcy i czarnych, skórzanych wykończeń, które doskonale kontrastują z cętkami. Kształt jest bardzo elegancki, a torba nadaje się na co dzień.

Można pochodzi z butiku.

Torba Jerome Dreyfuss Torba Jerome Dreyfuss www.net-a-porter.com

Torba Jerome Dreyfuss

W tej samej kolekcji, torebek marki Jerome Dreyfuss, dostępna jest również mała torebeczka uszyta cielęcej skóry. Ma kształt plecaka - klapę i dwie kieszonki po bokach. Czarne wykończenia doskonale kontrastują ze zwierzęcym wzorem. Torebka jest mała, ale charakterystyczna, ciekawy dodatek na co dzień i specjalną okazję.

Torebkę kupicie tu. Kosztuje 595 euro.

Torba Miu Miu Torba Miu Miu www.net-a-porter.com

Torba Miu Miu

Zwierzęce motywy świetnie sprawdzają się na małych torebkach. Kopertówka z kolekcji Miu Miu jest elegancka i stylowa. Cętki, które kojarzą się kiczem zupełnie tego nie psują. Całość ozdabia złoty zamek, który dodaje wyrafinowanego szyku.

Dostępna jest w sklepie internetowym. Kosztuje ok. 798 euro.

Torba Jimmy Choo Torba Jimmy Choo www.net-a-porter.com

Torba Jimmy Choo

Trochę inny model kopertówki, ale równie stylowy. Wyrafinowanie uzyskano poprzez wybielenie cętek - zamiast na beżowym tle nadrukowano je na białym, przez co wydają się łagodniejsze. Model jest prosty, klasyczny i stylowy. Torebka pochodzi z kolekcji Jimmy Choo.

Kosztuje 875 euro. Dostępna jest w Net-A-Porter.

Walizka Lanvin Walizka Lanvin www.net-a-porter.com

Walizka Lanvin

Zwierzęce motywy nie ograniczają się jedynie do cętek. Często wykorzystywanym wzorem jest również motyw wężowej skóry, na który postawiła marka Lanvin. Walizka z tej kolekcji została ozdobiona beżowo-czarnym wzorem i wykończona czarnymi lamówkami. Wykonana jest z płótna, przez co nie wygląda kiczowato.

Walizka kosztuje 1800 euro. Można ją kupić tu.

Torba Lanvin Torba Lanvin www.net-a-porter.com

Torba Lanvin

W tej samej kolekcji, do kompletu można kupić torbę podróżną uszytą z płótna w ten sam motyw, który pojawił się na walizce. Ma dwie czarne rączki z taśmy, a z przodu ozdobiona została czarnym napisem Lanvin.

Torba Lanvin kosztuje 490 euro. Dostępna jest w butiku.

Torba DKNY Torba DKNY www.net-a-porter.com

Torba DKNY

Dodatki ozdobione zwierzęcymi wzorami nie muszą mieć misternych konstrukcji, form ani fasonów. Prostota sprawdza się w tym przypadku najlepiej. Doskonale udowadniają to projektanci marki DKNY. Prostokątna, skórzana torba nie ma żadnych ozdób z wyjątkiem nadruku i zupełnie ich nie potrzebuje. Złoty breloczek z logo marki jest zwykłym dodatkiem do torby.

Torba nie dość, że jest ładna jest też relatywnie tania. Kosztuje 295 euro. Dostępna jest tu.

Torba MICHAEL Michael Kors Torba MICHAEL Michael Kors www.net-a-porter.com

Torba MICHAEL Michael Kors

Torba z kolekcji MICHAEL Michael Kors wypada najsłabiej w tym zestawieniu. Połączenie delikatnie błyszczącej skóry z zwierzęcym motywem wypada bardzo słabo. O wiele lepiej ten nadruk prezentował się na płótnie lub skórze lepszej jakości.

Dostępna jest w tutaj. Kosztuje 375 euro.

Torba Roberto Cavalli Torba Roberto Cavalli www.net-a-porter.com

Torba Roberto Cavalli

Torba Roberto Cavalli jest przykładem na to, że użycie odpowiedniej skóry jest bardzo ważne. Porównując ten model z poprzednim od razu widać różnicę. I nie chodzi wyłącznie o to, że Roberto Cavalli ma po prostu ładniejszy i bardziej elegancki kształt, ale o jakość skóry.

Torebka kosztuje ok. 2561 euro. Dostępna jest w Net-A-Porter.

Torba Christian Louboutin Torba Christian Louboutin www.net-a-porter.com

Torba Christian Louboutin

W kolekcji Christian Louboutin znaleźliśmy torebkę ze skóry ozdobionej delikatnym beżowo-białym wężowym wzorem. Rozmyty nadruk przywodzi na myśl romantyczny styl, który wyostrzają srebrne nity po bokach. To ciekawe połączenie.

Torebka kosztuje 995 euro. Kupicie ją tu.

Torba Burberry Prorsum Torba Burberry Prorsum www.net-a-porter.com

Torba Burberry Prorsum

Ostatnio coraz bardziej popularne stają się cieniowania i łączenie motywów, co wniosło do mody powiew świeżości. Opatrzone już zwierzęce wzory nabrały ciekawszego wyglądu. W kolekcji marki Burberry Prorsum znaleźliśmy kopertówkę z wężowej skóry ozdobioną zielonym cieniowaniem. Efekt jest naprawdę wyjątkowy.

Torba kosztuje 2600 euro. Dostępna jest tutaj.

Torba Christian Louboutin Torba Christian Louboutin www.net-a-porter.com

Torba Christian Louboutin

Równie ciekawy jest pomysł marki Christian Louboutin. Torebka została uszyta z kawałków skóry w różnych, kontrastujących kolorach i dodatkowo ozdobiono ją cieniowaniem na środku.

Torebka kosztuje 1795 euro. Można ją kupić w Net-A-Porter.

Torba Jimmy Choo Torba Jimmy Choo www.net-a-porter.com

Torba Jimmy Choo

Zabawy kolorami, to nie wszystko, co można zrobić ze zwierzęcymi motywami. Jednym z trendów sezonu jest mieszanie wzorów i właśnie ten pomysł wykorzystała marka Jimmy Choo. W jej kolekcji znaleźliśmy torebkę z łączącą dwa zwierzęce motywy.

Torebkę kupicie tu. Kosztuje 795 euro.

Więcej o: