Tydzień mody w Nowym Jorku - dzień 5

Piątego dnia nowojorskiego tygodnia mody Betsey Johnson przeniosła nas w świat kolorów i szalonych wzorów, a Monique Lhuillier pokazała zmysłową stronę jesiennej kolekcji.
Carolina Herrera (jesień/zima 2011/2012) Carolina Herrera (jesień/zima 2011/2012) Carolina Herrera fot. EAST NEWS (ZEPPELIN)

Carolina Herrera

Klasyka z której słynie marka Carolina Herrera nabrała ciekawego wyglądu w najnowszej kolekcji wenezuelskiej projektantki mieszkającej w Stanach Zjednoczonych. Nawet ta wielbicielka ponadczasowego stylu nie oparła się trendom. W kolekcji na jesień/zimę 2011/2012 pojawiły się futrzane rękawy i kołnierze, długie spódnice, cieniowane bluzki z cekinów i rękawice z szerokim wykończeniem przypominające te, które nosili muszkieterowie. Oczywiście pojawiły się też tradycyjne kreacje - stylowe sukienki, komplety i piękne płaszcze.

Carlos Miele (jesień/zima 2011/2012) Carlos Miele (jesień/zima 2011/2012) Carlos Miele fot. EAST NEWS (ZEPPELIN)

Carlos Miele

Carlos Miele w kolekcji na jesień/zimę 2011/2012 postawił na piękne, miękko układające się aksamity, zwiewne jedwabie i futra. Uszyte z nich kreacje charakteryzowały się pionowymi marszczeniami - spodnie i spódnice rozszerzone na biodrach i ściągnięte w talii paskiem tworzą pionowe fałdy. Naszą uwagę przyciągnęły satynowe kombinezony, futrzane narzutki, aksamitne spodnie i piękne czarne suknie z kontrastującymi białymi zdobieniami.

Tracy Reese (jesień/zima 2011/2012) Tracy Reese (jesień/zima 2011/2012) Tracy Reese fot. EAST NEWS (ZEPPELIN)

Tracy Reese

W kolekcji marki Tracy Reese jest wszystko, co będzie modne następną jesienią i zimą - plisy, futra, mix wzorów, długość maxi, błysk, cekiny, koronki, co z jednej strony zachwyca, a z drugiej składnia do zastanowienia się nad rolą spójności kolekcji. Jednym elementem wspólnym wszystkich stylizacji jest inspiracja latami 70.

Monique Lhuillier (jesień/zima 2011/2012) Monique Lhuillier (jesień/zima 2011/2012) Monique Lhuillier fot. EAST NEWS (ZEPPELIN)

Monique Lhuillier

Monique Lhuillier postawiła na zmysłowość. Wykorzystała koronki, futra, cekiny, błysk, jedwabna organza, podkreślona talia, eleganckie kostiumy, gorsety i zwierzęce motywy i stworzyła kobiecy look na jesień/zimę 2011/2012. Zaprojektowała też przepiękne suknie z warstwowym dołem idealne na czerwony dywan.

Betsey Johnson (jesień/zima 2011/2012) Betsey Johnson (jesień/zima 2011/2012) Betsey Johnson fot. EAST NEWS (ZEPPELIN)

Betsey Johnson

Betsey Johnson swoją najnowszą kolekcją przenosi nas, jak zwykle, do krainy kolorów, szalonych wzorów, zestawień i stylizacji. Czaszki, kwiaty, kraty i cętki wymieszała ze sobą. Tak samo, jak fasony i kolory. Kolekcja radosnej królowej awangardy jest barwna, szalona i ożywcza.

Więcej o: