Lady Gaga dla Vanity Fair - zdjęcia z planu!

W przyszłym numerze amerykańskiego magazynu Vanity Fair ukaże się wyjątkowa sesja - gwiazdą numeru będzie Lady Gaga. W ubiegły poniedziałek na ulicach Nowego Jorku piosenkarka prężyła się do obiektywu Annie Leibovitz. Zobaczcie, co miała na sobie!
Lady Gaga Lady Gaga Splash News

Lady Gaga w kreacji Valentino

Twórcy sesji zapowiadali, że Gaga pokaże się w dziełach najważniejszych projektantów. Nam udało się namierzyć boską suknię Valentino Couture jesień/zima 2011. Gwiazda zdecydowała się też na swoje ulubione maxi koturny Noritaka Tatehana, a na ramię zarzuciła (prawdziwe?) futro. Czyżby wracała do korzeni? Po sukience z surowego mięsa, żaden pierwotny instynkt w jej garderobie już nas nie zdziwi.

Lady Gaga w nakryciu głowy projektu Ashley Lloyd Lady Gaga w nakryciu głowy projektu Ashley Lloyd www.ashleydlloyd.com

Gołębie piórka

Nie możemy oprzeć się jednak wrażeniu, że nakrycie głowy, które oficjalnie zaprojektowała Ashley Lloyd, jest wynikiem fascynacji "ptasimi" projektami Alexandra McQueena. Konstrukcja składa się w istocie z dwóch części. Jedna powstała na specjalne zamówienie Vanity Fair, a druga pochodzi z awangardowej kolekcji Lloyd.

Lady Gaga Lady Gaga SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

Lady Gaga w kreacji Alexandra McQueena

Jednym z ulubionych projektantów Lady Gagi był Alexander McQueen. Gwiazda po śmierci "wizjonera" nadal jest fanką domu mody, któremu artystycznie przewodził. Gaga ma na sobie białą kreację w stylu "królowej lodu", którą urozmaiciła czarnym paskiem, puchowym kapeluszem i czarnymi butami z metalowym obcasem.

Lady Gaga Lady Gaga JACKSON LEE / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Jackson Lee / Splash News

Lady Gaga w czerwieni

Kolejny slajd to portret Gagi, jaką doskonale znamy. Wszystko w mocno "przesadzonej" formie oraz intensywnym kolorze. Ochroniarze, którzy towarzyszyli piosenkarce na planie czuwali też nad jej... równowagą. Sukienka z megabufkami pochodzi z kolekcji Alexandre'a Vauthiera, a wysokie koturny to projekt Noritaka Tatehana.

Lady Gaga Lady Gaga SPLASH NEWS/Splash News

Skarby Versace

Ostatnia stylizacja, którą mogliśmy podpatrzeć, składa się z dwóch wyjątkowych projektów. Oba pochodzą z... 1992 roku! Złota maxi spódnica i ręcznie zdobiony top są własnością Atelier Versace. Piosenkarka wyznała w jednym z wywiadów, że uwielbia projekty nieżyjącego Gianniego Versace. Oryginalne, złote okulary to już dzieło Mercura NYC.

Tak jak my z niecierpliwością czekacie na efekty sesji?

Więcej o: