Modowe newsy tygodnia: Alexa, Olga Kaczyńska i sobowtór Freji Behy

Podsumowujemy miniony tydzień - to nieprawda, że w lato panuje sezon ogórkowy!

Alexa Chung w Gossip Girl

Twórcy Gossip Girl robią wszystko, żeby zachęcić widzów do oglądania finałowego sezonu. Gdy w świat poszła plotka, że na jesieni w serialu pojawi się Alexa Chung, wszyscy pytali jaką rolę powierzą jej producenci. Jednak Alexa zagra samą siebie, tak jak inne osobistości świata mody. W Plotkarze pojawili się m. in. Vera Wang i Tim Gunn.

Zuzanna Stankiewicz

Polkę często porównuje się do Freji Behy Erichsen. Rzeczywiście, podobieństwo jest zauważalne. Porównajcie nowe zdjęcie z portfolio Zuzanny z jesienną kampanią Zary, której gwiazdą jest Freja.

freja beha, zara,

Olga Kaczyńska

Zwyciężczyni "Top Model 2" nadal realizuje swój kontrakt z Max Factor, który był jedną z nagród w programie. My nie przepadamy za Olgą w kampaniach kosmetycznych - jej uroda porcelanowej lalki zawsze wygląda na poprawianą przez grafika.

Jourdan Dunn

Obchodziliśmy urodziny Karlie Kloss, ale zapomnieliśmy o jej najlepszej przyjaciółce. Jourdan Dunn urodziła się dokładnie dwa lata przed swoją amerykańską koleżanką -  3. sierpnia skończyła 22 lata. Życzymy dalszych sukcesów!

Nowe okładki iD

Hasłem nowego numeru iD jest młodość. Okładki zdobią trzy nastolatki - son, 18--letnia Kelly Mittendorf i 19-letnia Charlotte Free i19-letnia Cara Delevingne, podobno nowa dziewczyna księcia Harry'ego. Zdjęcia Terry'ego Richardsona to charakterystyczna dla magazynu dokumentacja wygłupów na planie zdjęciowym. Jak zwykle od razu przyciągają wzrok.

Terry w kampanii biżuterii

Sam Terry Richardson coraz chętniej pokazuje się kadrze. W kampanii Philip Plein był dobrze widoczny, bo sesja odbyła się w pokoju z lustrzanymi ścianami. W najnowszej reklamie biżuterii David Webb, fotograf gwiazdorzy jeszcze bardziej. Tym razem pozuje w familiarnych pozach z twarzą marki, Eniko Mihalik. Jak Terry poradził sobie z pozowaniem? Podoba wam się?

Więcej o: