Luksusowe akcesoria - na co tym razem stawiają modowe marki?

Jakie dodatki pojawiły się w luksusowych sklepach? My jesteśmy na czasie.
Luksusowe akcesoria Luksusowe akcesoria mat.prasowe

Anna Orska dla W.Kruk

Pąki kwiatów, gałązki, liście i trawa zamrożone w srebrze z tęsknoty za wiosną. Oto nowa kolekcja W.KRUK autorstwa Anny Orskiej. "Czarodziejski Ogród" to kolczyki, naszyjniki, pierścionki i bransoletki wykonane ze srebra oraz ozdobione kryształkami Swarovskiego.Całość kolekcji tworzy niepowtarzalny świąteczny klimat i stanowi dobrą propozycję na prezent dla bliskiej osoby.

Luksusowe akcesoria Luksusowe akcesoria mat.prasowe

Pandora

Z okazji Świąt, Pandora przygotowała wyjątkowe zestawy bransoletek w atrakcyjnych, zróżnicowanych cenach. W skład zestawów wchodzą srebrne bransoletki z charmsami, które można dowolnie dobrać tak, aby kompozycja była jedyna i niepowtarzalna. Dodatkowo, po raz pierwszy, Pandora przygotowała zestawy pierścionków z kolczykami oraz zestaw z pierścionkiem, kolczykami i naszyjnikiem.

Luksusowe akcesoria Luksusowe akcesoria mat.prasowe

The Row

Damien Hirst, który wcześniej współpracował z takim markami jak Levi's i Converse, tym razem stworzył serię limitowanych plecaków dla bliźniaczek Olsen i ich marki The Row. Kolekcja 12 plecaków będzie dostępna na stronie "Just One Eye" a dochód z jej sprzedaży po części zasili konto Unicef.

Luksusowe akcesoria Luksusowe akcesoria mat.prasowe

Victoria Beckham

"Liberty-Bag" w nowej wiosennej kolekcji Victorii Beckham ma spełniać rolę kompaktowej torby, która jednak w tym wszystkim nie traci swoich oversize'owych właściwości. Węższa, z dość krótkimi uszami. Niestety wiosenne wersje "Liberty-Bag" dość sporo kosztują, bo aż prawie 1.000 euro

Luksusowe akcesoria Luksusowe akcesoria mat.prasowe

Lilou

Kolekcja "Subtilite" to cieniutkie łańcuszki, które stanowią idealną całość z najnowszą gamą drobnych zawieszek 1 cm, które odzwierciedlają klasyczne dla Lilou wzory serca, medalika, gwiazdki i dwóch koniczynek. Nowy rozmiar zawieszek idealnie łączy się również ze sznurkami i perłami, dzięki czemu można tworzyć niepowtarzalne kompozycje.

Więcej o: