Odpadli z "Project Runway 2", ale z sukcesem prowadzą własne marki. Zobacz, czyje projekty możesz kupić na Mustache.pl

Znamy ich z telewizji, widzieliśmy ich prace w "Project Runway", ale nie wiemy, czym zajmują się na co dzień. Uczestnicy programu już radzą sobie całkiem nieźle na rynku polskiej mody.
Bartosz Wcisło z Bartosz Wcisło z "Project Runway" i marka Lenda kolaż Lula.pl / Mustache.pl

Bartosz Ludomir Wcisło - Lenda

W "Project Runway" Bartosz Wcisło radził sobie ze zmiennym szczęściem. Projektanta ciągnęło do eleganckich sukni i sukienek, a przecież jego mocną stroną jest moda sportowa. To dla niej porzucił rodzinny biznes - projektowanie sukni ślubnych. Obecnie Bartek tworzy profesjonalne ubrania sportowe dla marki LENDA. Firma ubiera m. in. zawodników futbolu amerykańskiego i  bokserów, a dla indywidualnych klientów prowadzi linię "Ladies Love". W ofercie są stroje do fitness ze świetnymi nadrukami, biustonosze sportowe i bluzy, które doskonale sprawdzą się także poza siłownią.

Ubrania LENDA znajdziesz na Mustache.pl

Co ciekawe, twarzą marki jest żona projektanta, modelka Kinga Wcisło, która gościnnie pojawiła się w 9. odcinku programu "Project Runway".

Lookbook LENDA - Kinga WcisłoFB Lenda Equipment

Alicja Czarniecka z Alicja Czarniecka z "Project Runway" i marka SAX35TH kolaż Lula.pl / Mustache.pl

Alicja Czarniecka - SAX35TH

29-letnia Alicja Czarniecka zasłynęła jako projektantka kostiumów scenicznych. Ubierała m. in. Edytę Górniak, długo współpracowała z Dodą. W "Project Runway" Alicja była krótko - spokojna osobowość absolwentki warszawskiego ASP nie wpasowała się w potrzeby reality show. Na rynku polskiej mody radzi sobie jednak znakomicie. Oprócz projektowania dla klientów indywidualnych i gwiazd, Czarniecka prowadzi markę SAX35TH.

Kolekcje SAX35TH produkowane są z tkanin importowanych z Włoch i słyną z bardo kobiecego stylu. Alicja Czarniecka oferuje swoim klientkom seksowne sukienki, piękne spódnice i bezpretensjonalne dzianiny.

Ubrania SAX35TH kupisz tutaj

Quoc Anh Tran z Quoc Anh Tran z "Project Runway" i marka Anh kolaż Lula.pl / Mustache.pl

Quoc Anh Tran - Anh

Sympatyczny Wietnamczyk Anh rozstał się z "Project Runway" po odcinku, którego tematem była bielizna. Na ekranie TVN dał się poznać jako projektant, którego szczególnie pasjonuje upinanie i drapowanie tkaniny. Tak powstają też ubrania jego autorskiej marki, nazwanej po prostu Anh. Na razie projektant lansuje linię drapowanych bluzek.

Bluzki Anh znajdziesz na Mustache.pl

Ubrania i dodatki ponad 400 polskich marek i projektantów już wkrótce możecie obejrzeć na żywo na warszawskich targach Mustache Yard Sale w dniach 16-17 maja. Lula objęła patronat nad wydarzeniem. Więcej szczegółów >

Więcej o: