Victoria Beckham w nowej sesji dla Vogue Australia [ZDJĘCIA]

Pozuje w projektach Diora, Chanel i Prady, praktycznie nie ma makijażu, a w wywiadzie opowiada o tym, jak odniosła światowy sukces.
Victoria Beckham, Vogue Australia 2015 Victoria Beckham, Vogue Australia 2015 Vogue Australia

To jej czas

O rodzinie Beckhamów najgłośniej zrobiło się wtedy, gdy David przeszedł na emeryturę, a Victoria raz na zawsze porzuciła śpiewanie. Dziś on zajmuje się dziećmi (a jest ich aż czworo) oraz zarabia miliony na kolejnych kampaniach reklamowych, a ona wciąż rozkręca swoją markę modową. Tak, w tej rodzinie podział ról nie jest klasyczny. To ona robie karierę, a on usunął się w cień. Jednak, jak widać, fani nie zapomnieli o Beckhamie, bo jego niedawno założone konto na Instagram śledzi ponad 8 milionów osób.

 

 

Jednak nie da się ukryć, że teraz jest czas Victorii Beckham. Projektantka (już nie piosenkarka, i nie celebrytka) skupia się na rozwoju swojego modowego imperium, a David robi, co może, by była spokojna o dom i rodzinę.

To chyba właśnie ten komfort sprawia, że Victoria może całkowicie poświęcić się na pracy. A zaangażowanie przynosi kolejne efekty - prestiżowe nagrody, świetne wyniki sprzedaży, butiki na całym świecie (od niedawna linię Victoria by Victoria Beckham można kupić w polskich salonach Moliera 2) oraz kolejne okładki "Vogue'a". Choć Anna Wintour wciąż nie zaprasza Posh do amerykańskiego wydania biblii mody, Victoria ma już na końce brytyjskie, chińskie i francuskie wydanie. A ostatnio możemy ją podziwiać rownież w "Vogue Australia":

Victoria Beckham, Vogue Australia 2015Vogue Australia

Zobaczcie wszystkie zdjęcia z sesji

Victoria Beckham, Vogue Australia 2015 Victoria Beckham, Vogue Australia 2015 Vogue Australia

Bizneswoman

Dziś Victoria Beckham to przede wszystkim doskonała bizneswoman, wzór dla innych kobiet, jakie prowadzą własne firmy. Wywiad, jaki towarzyszy sesji w "Vogue", również dotyczy głównie kwestii zawodowych - w końcu napis na okładce brzmi: She's the business. Na szczęście znalazło się w nim również kilka ustępów dotyczących życia rodzinnego Beckhamów, a także szalonych czasów, kiedy Victoria razem z czterema koleżankami tworzyła kultową dziś grupę Spice Girls. Brytyjskie gwiazdy pop znalazły się nawet na okładce "Vogue US":

Vogue US: Spice GirlsVogue US

Zobacz kolejne zdjęcia

Victoria Beckham, Vogue Australia 2015 Victoria Beckham, Vogue Australia 2015 Vogue Australia

Minimalistka

Głównym motywem kolekcji Victorii Beckham jest zawsze minimalizm. Otóż Victoria promuje wizerunek eleganckiej i luksusowej, ale skromnej kobiety sukcesu. A więc długości raczej przed kolano niż do połowy uda, do tego duże proste torby, ciemne okulary, delikatny makijaż. W takiej estetyce utrzymana jest też sesja Posh w nowym "Vogue". Jednak Victoria nie pozuje wyłącznie w swoich własnych projektach. Ma natomiast na sobie zestawy od Chanel, Versace, Prady, Celine, stroje marek Fendi, Dior oraz Louis Vuitton (okładka).

Jak oceniacie sesję?

Przeczytajcie więcej o Victorii Beckham

Więcej o: