Nie uwierzycie, z kim spotykała się Kate Moss! Lista jest długa i imponująca, znalazł się na niej nawet mąż Angeliny Jolie

Syn prezydenta USA, gwiazdor "50 Twarzy Greya", James Bond czy zdobywca 3 Oscarów. Z okazji 42 urodzin supermodelki przypominamy jej słynne romanse.
Johnny Depp Johnny Depp EastNews

Kate i Johnny Depp

Brytyjska supermodelka i hollywoodzki aktor spotykali się w latach 1994-1998. Uchodzili wtedy za najpiękniejszą (i najbardziej stylową!) oraz najbardziej zbuntowana parę. Razem pozowali do odważnych sesji (również prywatnych), palili jointy i słuchali Nirvany. Na czerwonym dywanie błyszczeli, na co dzień preferowali styl grunge. Na początku związku Kate Moss miała ledwie 20 lat. Do dziś twierdzi jednak, że romans z Johnnym Deppem był jednym z najważniejszych w jej życiu. W jednym z wywiadów modelka wyznała, że długo opłakiwała rozstanie. Ceniła Deppa za autentyczność, za to, że nigdy nie był konformistą i chodził własnymi drogami. Przypomnijmy, że wcześniej, w latach 1990-1993, aktor był zaręczony z Winoną Ryder, wytatuował sobie nawet jej imię na prawym ramieniu.

John Kennedy Jr John Kennedy Jr EastNews

John Kennedy Junior

Mówi się, że w połowie lat 90. Kate Moss spotykała się z najlepszą partią w USA - z synem Johna i Jackie Kennedych, Johnem Juniorem. Syn prezydenckiej pary był bardzo przystojny, inteligentny i czarujący, miał tez opinię podrywacza. Romansował m.in. z hollywoodzkimi gwiazdami, jak Daryl Hannah, Brooke Shields i z Sarah Jessiką Parker, a także z supermodelką Cindy Crawford. Nie wiadomo, na ile poważna była znajomość syna prezydenta Ameryki z ulubienicą Brytyjczyków, ale już w 1996 roku John wziął ślub z Carolyn Jeanne Bessette. Carolyn pracowała w branży modowej, m.in. dla Calvina Kleina. Państwo Kennedy zginęli tragicznie podczas katastrofy lotniczej w lipcu '99 roku. W wypadku zmarła też siostra Carolyn, Lauren.

Jonny Lee Miller Jonny Lee Miller EastNews

Jonny Lee Miller

Jonny Lee Miller, brytyjski aktor znany doskonale fanom kultowego "Trainspotting", w 1999 roku rozwiódł się z najsłynniejszą obecnie kobietą na świecie - Angeliną Jolie. Niespełna rok później Angelina poślubiła Billy'ego Boba Thorntona, a Miller związał się z Kate Moss. Kate i Jonny pojawili się nawet kilka razy na czerwonym dywanie, na przykład na gali British Fashion Awards w 2001 roku, ale nie ma wielu ich wspólnych zdjęć.

Daniel Craig Daniel Craig Daniel Craig

Daniel Craig

Byłoby dziwne, gdyby ikona brytyjskiej mody nie miała romansu z ikoną brytyjskiej pop kultury, agentem 007. A dokładniej chodzi o aktora, który ostatnio wcielał się w Jamesa Bonda, o superprzystojnego Daniela Craiga. Plotka głosi, że Craig i Moss widywali się w 2004 roku. Kate miała wtedy 30 lat, a niedługo potem poznała muzyka Peta Doherty'ego, który wciągnął ją w poważne kłopoty...

Jack Nicholson Jack Nicholson EastNews

Jack Nicholson

Pod koniec 2004 roku zagraniczne media obiegło zdjęcie aktora Jacka Nicholsona (ma na koncie 3 Oscary i 7 Złotych Globów) i Kate Moss. Aktor potwierdził plotki w swoim stylu, mówiąc: Istnieją dwa rodzaje kobiet. Jedne chcą wskoczyć mi do łóżka, a drugie dać mi w twarz, gdy chcę zaciągnąć je do łóżka. Mam nadzieję, że Kate nie jest w tej drugiej grupie.

Pete Doherty Pete Doherty EastNews

Pete Doherty

W 2005 roku, na hucznym przyjęciu z okazji swoich 31 urodzin, Kate Moss poznała "niegrzecznego chłopca", muzyka undergroundowego zespołu Libertines. Pete Doherty prowadził dość imprezowy tryb życia - koncertował, włóczył się po nocnych klubach, m.in. w towarzystwie Amy Winehouse i Blake'a Fieldera-Civila, a także chętnie stosował rozmaite używki. Jego burzliwy i bardzo medialny związek z Moss trwał 3 lata. W 2007 roku, podczas występu Libertines, Pete ogłosił nawet, że się zaręczyli. Para zerwała trzy miesiące później. Pokłosiem rock'n'rollowego związku Moss i Doherty'ego był nałóg kokainowy Kate. Za stosowanie narkotyków modelkę spotkał ostracyzm ze strony niektórych środowisk modowych, m.in. H&M wyrzucił ją ze swojej kampanii. Ale inni stanęli za modelką murem, na przykład John Galliano i Marc Jacobs.

Jamie Dornan Jamie Dornan Calvin Klein/kolaż Lula.pl

Jamie Dornan

O tym związku nikt miał nie wiedzieć. Ot, przelotny romans na planie sesji zdjęciowej - przecież to taki banał, nie ma o czym mówić, a poza tym Kate Moss była wtedy oficjalnie w związku. A jednak mężczyzna, jaki w 2006 roku partnerował Moss i Cindy Crawford na planie sesji Calvina Kleina, nagle stał się największym ciachem w Hollywood. Wszystko za sprawą roli Christiana Greya w ekranizacji słynnego erotyka dla kobiet. W 2014 roku, gdy o produkcji "50 Twarzy Greya" zrobiło się głośno, media wyciągnęły na wierzch krótki romans Jamiego Dornana i Moss. Szkoda, że ta znajomość nie przerodziła się w coś głębszego. Tylko pomyślcie, jakie piękne mieliby dzieci!

Jamie Hince Jamie Hince EastNews

Jamie Hince

1 lipca 2011 roku Kate Moss wyszła za mąż. Mimo wielu romansów nigdy wcześniej nie powiedziała sakramentalnego "tak". Wybrankiem gwiazdy modelingu został wokalista rockowej grupy The Kills - Jamie Hince, tyleż utalentowany, co stylowy. Tych dwoje pasowało do siebie idealnie, a w dniu ślubu wyglądali jak z żurnala - Kate w przepięknej sukni od Johna Galliano, Jamie w niebieskim garniturze. Para wychowywała razem córkę Moss z jej związku z dziennikarzem Jeffersonem Hackiem.

Niestety, w połowie 2015 roku najpierw prasa brytyjska, a potem światowa zaczęła donosić o kryzysie w związku państwa Hince. Dziś już na sto procent wiadomo, że małżeństwem są oni już tylko na papierze. Nie pozostaje nam nic innego, tylko czekać na kolejne podboje Kate Moss. A także życzyć jej wszystkiego, co najlepsze, bo modelka kończy 42 lata. Jak sama kiedyś powiedziała, w Anglii jest miejsce tylko dla jednej Kate. Amen.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Kate Moss i Cara Delevingne znów razem na planie

Kate Moss znów na fali. Dwie nowe udane sesje

Kate Moss skończyła 41 lat! Zobacz jej 41 najlepszych okładek [ARCHIWALNE ZDJĘCIA]

Więcej o: