Trzy okładki W Korea - która lepsza?

Kasia, Mirte i Constance zostały wybrane na jubileuszową okładkę z okazji 6-lecia W Korea. Która wypadła najlepiej?
Kasia Struss - W Korea marzec 2011 Kasia Struss - W Korea marzec 2011 fot. skan

Kasia Struss - W Korea marzec 2011

Kasia Struss w obiektywie Davida Byuna wygląda na pewną siebie femme fatale. Jest wręcz demoniczna. Rozwiane włosy, otwarte usta i spięta poza sprawiają, że emanuje siłą. Do tego podświetlone włosy i piękna suknia podkreślająca jej smukłą sylwetkę. Ale czy to wszystko połączone razem jest na tyle dobre, by uznać zdjęcie Kasi za najlepsze?

Constance Jablonski - W Korea marzec 2011 Constance Jablonski - W Korea marzec 2011 fot. skan

Constance Jablonski - W Korea marzec 2011

Internautom najbardziej nie podobała się fryzura Constance Jablonski. To był główny zarzut tej okładki. Piękna modelka hipnotyzuje spojrzeniem, zachwyca mimiką, ale w natapirowanych, asymetrycznych włosach wygląda nienaturalnie. Zwracano również uwagę, na dziwne ułożenie lewej ręki i proporcję głowy w stosunku do ciała, ale mimo to wiele osób tę okładkę uznało za najlepszą.

Mirte Maas - W Korea marzec 2011 Mirte Maas - W Korea marzec 2011 fot. skan

Mirte Maas - W Korea marzec 2011

Okładka Mirte zachwyciła zmysłowością. Modelka z włosami ułożonymi w napuszone fale wygląda najbardziej kobieco ze wszystkich modelek marcowego numeru W Korea. Kusząco odchyla głowę do tyłu i prezentuje smukłe ramiona. Ma zmysłową sukienkę i wachlarz. Czy Waszym zdaniem jest najlepsza?

Trzy okładki W Korea - która lepsza?


Zagłosuj w sondażu poniżej!

Więcej o: