Klapki Marni - hit czy kit?

Nadchodzą upały, a wraz z nim wraca marynarski styl i uwielbiane przez wiele kobiet drewniaki. Co sądzicie o klapkach Marni? To hit czy kit?
Klapki Marni Klapki Marni www.net-a-porter.com

Klapki Marni

Nadmorskie promenady wywołują w ludziach chęć dopasowania się do otoczenia, dlatego w każde wakacje chodząc po plaży czy deptaku spotykamy ludzi ubranych w charakterystyczne, biało-granatowe zestawy. Projektanci doskonale zdają sobie z tego sprawę i nawet, gdy agencje prognozujące trendy nie wspominają nic o marynarskim stylu, to kreatorzy i tak przygotowują kilka modeli właśnie w tym nurcie.

Klapki Marni Klapki Marni www.net-a-porter.com

Klapki Marni

W kolekcji Marni znaleźliśmy klapki w biało-niebieskie paski. Nawiązują do modnych w tym sezonie lat 70. oraz nadmorskiej aury. Łączą w sobie dwa trendy, co sprawia, że z łatwością można je zestawiać na różne sposoby. Styliści Net-A-Porter postawili na białą sukienkę z kolekcji Miu Miu, ale naszym zdaniem takie klapki doskonale będą wyglądać z granatowymi szortami i białym topem.

Klapki Marni Klapki Marni www.net-a-porter.com

Klapki Marni

Co Wy o nich sądzicie? Podobają się Wam? Czy wykorzystanie marynarskiej stylistyki i zestawienie jej z powiewem szalonych lat siedemdziesiątych było strzałem w dziesiątkę?

Klapki Marni kupicie tu. Kosztują 295 euro.

Więcej o: