Żywe lalki Barbie - piękne czy przerażające?

Młode dziewczyny na całym świecie poddają się operacjom plastycznym, doczepiają sztuczne włosy i wykonują specjalny makijaż, by jak najbardziej upodobnić się do Barbie. Choć lekarze twierdzą, że proporcje słynnej lalki są nieosiągalne dla ludzi, te dziewczyny zdają się temu zaprzeczać.
Valeria Lukyanova Valeria Lukyanova kolaż lula.pl

Valeria Lukyanova

Valeria Lukyanova pochodzi z Ukrainy i w kilka miesięcy podbiła serca tysięcy fanów na Facebooku. Jest jedną z najsłynniejszych "żywych Barbie" na świecie, ale jej wygląd to nie dzieło natury. 21-latka poddała się już serii operacji plastycznych, dzięki którym zyskała m.in. węższą talię (podobno ma usunięte kilka żeber), mniejszy nos oraz duży, jędrny biust. Do tego oczywiście syntetyczne blond włosy oraz błękitne soczewki kontaktowe.

Sarah Burge Sarah Burge kolaż lula.pl

Sarah Burge

Była modelka Playboy'a Sarah Burge jest już po pięćdziesiątce, ale wciąż uważa, że wyglądem przypomina lalkę. Na dodatek stara się swój styl bycia przekazać córce. Kilkulatka dostała już na 7. urodziny voucher na... powiększenie piersi, który może wykorzystać po ukończeniu 16 roku życia. Sama Burge wydała już setki tysięcy dolarów na operacje plastyczne, jednak wciąż wygląda raczej jak karykatura Barbie.

Justin Jedlica Justin Jedlica kolaż lula.pl

Justin Jedlica

Przy szaleństwie na żywe kopie Barbie nie mogło oczywiście zabraknąć jej słynnego partnera - Kena. Justin Jedlica poddał się już prawie stu operacjom plastycznym w ciągu dziesięciu lat. Regularnie powiększa usta i mimo młodego wieku ostrzykuje twarz botoksem, a na koncie ma także wszczepienie implantów imitujących imponujące mięśnie brzucha. Na tego typu zabiegi wydał już ponad 100 tysięcy dolarów.

Więcej o: