Sylwestrowe makijaże na ostatnią chwilę + tutoriale

Jeszcze nie wymyśliłaś w jakim makijażu wystąpisz dziś wieczorem? Spieszymy z pomocą.
Emma Watson Emma Watson allure.com

Emma Watson

Emma Watson wie jak podkreślić atuty swojej urody. Jeśli tej nocy nie boisz się mocniejszego makijażu, to wypróbuj połączenie czerwonych ust z intensywnie różowymi policzkami. U Emmy spodobało nam się też dodanie grubych i ciemnych brwi, które zrównoważyły słodki wizaż.

Keira Knightley Keira Knightley beautyeditor.ca

Keira Knightley

Keira Knightley wybiera zwykle delikatne i bardzo kobiece makijaże, dlatego zawsze z uwagą przyglądamy się jej bardziej drapieżnym odsłonom. W Sylwestra warto podejrzeć jej wizaż z premiery filmu "Niebezpieczna metoda", gdy Keira zachwycała hipnotyzującym spojrzeniem. Oko obrysowane czarnym cieniem i dodatkowo powiększone sztucznymi rżęsami (także na dole!), na pewno zda egzamin.

Mila Kunis Mila Kunis kolaż lula.pl

Mila Kunis

Mila Kunis wybrała na rozdanie Złotych Globów bardzo prosty, ale i robiący wrażenie makijaż. Powiekę pokryj białym pigmentem, a następnie nad linią rzęs poprowadź kreskę eyelinerem. Do tego twarzowy odcień różu, beżowa pomadka i dokładnie wyregulowane i podkreślone brwi. Makijaż jest naprawdę nieskazitelny.

Lea Michele Lea Michele stylebistro.com

Lea Michele

Gwiazda zaprezentowała na rozdaniu Złotych Globów wyjątkowo kobiece smoky eyes. Taki makijaż podkreśli każde rysy, a nie jest trudny w wykonaniu. Nie musisz koniecznie stawiać na odcienie szarości i czerni - wręcz przeciwnie, bo mogą one sprawić, że oko będzie wyglądać na zmęczone. Zdecydowanie bezpieczniejsze są beże i brązy, za pomocą których osiągniesz podobny efekt.

Amanda Seyfried Amanda Seyfried RCFA

Amanda Seyfried

Możesz też, tak jak Amanda Seyfried zamienić klasyczną czerwień na pomadkę z pomarańczowym pigmentem. To prosty do wykonania akcent, który natychmiast odmieni twój makijaż, a nawet stanie się swoistą biżuterią. Przy tak mocnym kolorze na wargach, reszta twarzy powinna pozostać neutralna, ale zadbaj o mocne krycie podkładu i wystarczającą ilość korektora pod oczami.

Więcej o: