Makijaż gwiazd: Jagodowe usta

Tym razem w makijażu stawiamy na bardzo intensywną, głęboką i dość ciemną czerwień, której odcień przypomina kolor jagodowego soku.
MAC MAC kolaż lula.pl

Michelle Dockery

Michelle Dockery wybrała dość ciemny, matowy odcień pomadki, który dobrze współgra z jej jasną cerą i brązowymi włosami. Brunetki nie powinny obawiać się tak intensywnych kolorów - szczególnie jeśli mają ciemną oprawę oczu. Jeśli podoba ci się ta stylizacja, spróbuj odtworzyć ją za pomocą pomadki z linii Archie's Girls marki MAC, w której kosmetyki podzielone zostały na dwie kolekcje - dla brunetek (Veronica) i dla blondynek (Betty).

Pomadka MAC, Veronica, odc. Boyfriend Stealer

Estee Lauder Estee Lauder kolaż lula.pl

Claire Danes

Claire Danes zaryzykowała wybierając bardzo mocny odcień matowej pomadki, ale zdecydowanie było warto. Malując usta w ten sposób dobrze jest użyć konturówki, która przedłuży jej trwałość. Jeśli jej nie masz, nałóż pomadkę bezpośrednio na wargi, odciśnij na chusteczce i popraw kolejną warstwą.

Pomadka Estee Lauder, Double Wear, odc. Stay Plumberry

NARS NARS kolaż lula.pl

Anne Hathaway

Nie istnieje chyba ocień szminki, w którym Anne Hathaway wyglądałaby niekorzystnie. Szczególnie dobrze sprawdzają się jednak stonowane czerwienie. W czym tkwi tajemnica tego makijażu? W "niedokładnym" rozprowadzaniu pomadki. Żeby mocny odcień wyglądał naturalnie, nie staraj się nakładać go idealnie w każdym załamaniu warg. Nanieś odrobinę szminki na środek ust i rozprowadź pędzelkiem po całej ich powierzchni.

Pomadka NARS, Sheer Lipstick, odc. Shrinagar

Więcej o: