Fryzury w stylu retro na topie!

Styl retro z wybiegów mody przenosi się wprost czerwony dywan! Gwiazdy coraz częściej wybierają modne stylizacje. Jak podobają się wam?
fryzury w stylu retro fryzury w stylu retro kolaz Lula.pl

Fryzury w stylu retro

Kilkakrotnie pisaliśmy już o wielkim powrocie modnych fryzur w stylu retro. Wiele propozycji oglądać mogliśmy na wybiegach znanych projektantów. Gwiazdy wprost uwielbiają takie fryzury. Nic w tym zresztą dziwnego. Misterne upięcia, fale, styl Pin Up Girl to duch starego, dobrego Hollywood. Fryzury retro sprawdzają się nie tylko na wielkich wyjściach. Z powodzeniem można je wykorzystywać w codziennych stylizacjach!

Lily Allen Lily Allen AP/Jacques Brinon

Lily Allen

Lily Allen pojawiła się ostatnio na pokazie Chanel. Tydzień Mody odbywający się w Paryżu okazał się wydarzeniem, którego nie chciała przegapić.

Na tą okazję wybrała fryzurę, która jednoznacznie kojarzony się z kultową już postacią Audrey Hepburn i jej rolą Holly Golightly w Śniadaniu u Tiffaniego. Natapirowane włosy spięte są w proste i eleganckie uczesanie. Do tego modne w tym sezonie okulary!


Kelly Osbourne Kelly Osbourne PACIFICCOASTNEWS.COM/EAST NEWS/PacificCoastNews.com

Kelly Osbourne

W stylizacjach Kelly Osbourne już od jakiegoś czasu obserwujemy inspiracje stylem retro. Dotyczy to również fryzur. Opaski i chustki są nieodłącznym elementem modnych upięć!

Sposób wykonania fryzury

Instruktaż wykonania:

1) Włosy zaczesz do tyłu, parę pasemek z grzywki zostaw z przodu.

2) Zacznij mocno tapirować włosy u nasady, te opadająca na szyję i ramiona pozostaw luźno puszczone. Zwróć szczególną uwagę, by były dobrze natapirowane i puszyste.

3) Weź szczotkę i delikatnie zaczesz włosy do tyłu, ale tak, by nie rozczesać natapirowanych włosów. Chodzi o to, byś je odrobinę wygładziła i nadała im kształt.

4) Weź jedno pasmo z prawej strony opadających na plecy włosów, a potem jedno włosów pasmo z lewej strony, a następnie zepnij je ze sobą z tyłu.

5) Całość dla utrwalenia spryskaj lakierem.

Paloma Faith Paloma Faith Paloma Faith

Paloma Faith

Jedna z największych modowych ekscentryczek, doskonale wie jak ma zwrócić na siebie uwagę. Tym razem propozycja fryzury jest genialna. Doskonałym pomysłem może być zawinięcie w wałek grzywki, a całość upięcia przewiązać chustką.
Paloma postawiła również na jeden z najmodniejszych w tym sezonie kolorów pomadek.

Kim Kardashian shows off a new hairstyle at the premiere of the film "Whiteout" in Los Angeles, Wednesday, Sept. 9, 2009. (AP Photo/Chris Pizzello)

Do fryzury dopasuj makijaż!

By fryzura mogła prezentować się w pełnej krasie, warto postawić również na tematyczny makijaż.

Proponujemy makijaż w stylu Pin Up Girl!

Więcej o: