Najmodniejszy look sezonu według L'Oreal

Modny wiosenny look? Marka L'Oreal ma kilka propozycji, dzięki którym możesz go osiągnąć. Zobaczcie po które kosmetyki możecie sięgnąć!
Chanel Chanel EAST NEWS/

Pokaz wiosenno letniej kolekcji Chanel

Wizażyści marki Chanel postawili na dość naturalny makijaż akcentując oko. Marka L'Oreal do wykonania takiego makijażu poleca między innymi jeden z najlepiej sprzedających się produktów: Mascarę Volume Million Lashes w cenie 50zł

Chanel Chanel EAST NEWS/

Pokaz wiosenno letniej kolekcji Chanel

Taki makijaż jest niezwykle delikatny. Eyeliner będzie produktem, który w subtelny sposób podkreśli oko. Czy wypróbowałyście już L'Oreal Duo Liner (cena 40zł)? Produkt występuje w dwóch wersjach, do malowania cieńszych i grubszych kresek.

Nowy Jork - Pokaz wiosennych trendów Calvina Kleina

Wciąż jeszcze pozostajemy przy bardziej naturalnym makijażu. Jeśli jesteście jego zwolenniczkami z pewnością spodoba wam się makijaż z pokazu wiosennej kolekcji Calvina Kleina. By uzyskać taki efekt nie potrzeba wam wielu kosmetyków. Możecie użyć na przykład:

- Podkład True Match w cenie 50zł,

- oraz błyszczyka Glam Shine nr 05 w cenie 30zł.

Pokaz wiosenno-letniej kolekcji Jil Sander

Nie tylko pomarańcz jest hitem tej wiosny. Pisaliśmy już o modnym kolorze neonowego różu. Do makijażu użyć możecie pomadki Color Riche Serum Inside nr 104 w cenie 53zł.

W samym środku kremowej konsystencji pomadki znajduje się sztyft bogaty w składniki pielęgnacyjne. Między innymi kwas hialuronowy i proxylane.

Pokaz wiosenno-letniej kolekcji Niny Ricci

A teraz czas na fryzurę. Podobają wam się gładkie upięcia? By ujarzmić niesforne kosmyki możecie wypróbować:

- Lakier Elnett Absolute w cenie 19zł,

- krem wygładzający Studio Line 20zł.

Więcej o: