Gwiazdy bez makijażu - Claudia Schiffer

41- letnia Claudia Schiffer, jedna z najbardziej rozpoznawalnych modelek na świecie - nie zawsze wygląda tak olśniewająco, jak na wieczorowych galach.
Claudia Schiffer Projekt: Yves Saint Laurent 1996/97 Claudia Schiffer Projekt: Yves Saint Laurent 1996/97 Yves Saint Laurent fot. EAST NEWS (ZEPPELIN)

Na wybiegu

Pracę w zawodzie rozpoczęła w 1987 roku w wieku 17 lat. W latach 90. chodziła po najlepszych światowych wybiegach. Claudia Schiffer w latach 90. była jedną z najpopularniejszych top modelek. Dziś wciąż nie narzeka na brak propozycji.

Claudia Schiffer Claudia Schiffer Kolaz Lula.pl

Claudia Schiffer po latach

Mimo, że od początku jej kariery minęło już wiele lat, a modelka zdążyła wyjść za mąż i urodzić 3 dzieci - wciąż prezentuje się naprawdę dobrze. Podobnie jak jej koleżanki "po fachu" nie wygląda na swoje lata.

Claudia Schiffer Claudia Schiffer Fot. Eastnews

Być jak gwiazda

Być i wyglądać jak gwiazda to marzenie niejednej kobiety. Przypatrujemy się pięknym celebrytkom w sukniach od projektantów, wspaniałych fryzurach i efektownych makijażach i często z westchnieniem mówimy, że chciałybyśmy zamienić się z nimi wyglądem.

Czy oby na pewno?

Claudia Schiffer Claudia Schiffer Fot. Eastnews

Ale bez makijażu...

Gwiazdy nieczęsto pokazują się publicznie bez makijażu. Nic w tym zresztą dziwnego. Niejednokrotnie bowiem, to jak wyglądają w świetle reflektorów, spacerując po czerwonym dywanie nie pokrywa się z tym, jak prezentują się na co dzień.

Jedne gwiazdy nawet bez makijażu wyglądają ładnie i wcale nie muszą martwić się jego brakiem, inne nie prezentują się już tak dobrze...

Niestety Claudia Schiffer na zdjęciach zrobionych parę dni temu przez paparazzich nie wygląda zbyt korzystnie.

Zobacz też inne gwiazdy bez makijażu:

Więcej o: