Artystyczne wydanie najmodniejszych makijaży tej wiosny

Chodzi oczywiście o trendy w kolorystyce. Chrishell Stubbs w obiektywie Willem Jasperta prezentowała się znakomicie. Zobaczcie na jakie kolory warto postawić!

Im żywszy kolor tym lepszy

Dosyć oczywiste jest, że nikt z nas nie zdecyduje się na pomalowanie ust na żółto, ani tym bardziej brwi na różowo. Nie mnie jednak wyraźnie widać jakie tendencje w makijażu są modne w tym sezonie.

Wyraziste kolory, które już z daleka mają zwracać uwagę!

skan/ Chrishell Stubbs by Willem Jaspert for Arise skan/ Chrishell Stubbs by Willem Jaspert for Arise skan/ Chrishell Stubbs by Willem Jaspert for Arise

Mieszanka trendów

Pisaliśmy już o wiosenno-letnich trendach w makijażu. Wśród nich znalazł się focus na czerwone powieki oraz ciemną, bordową pomadkę w kolorze wina lub purpury. Na co dzień tak odważna łączona kombinacja mogłaby nie prezentować się najlepiej, ale na jeden z modnych elementów - warto się zdecydować.

scan/ arise #12 scan/ arise #12 scan/ arise #12

Zieleń

Zielone i turkusowe powieki, to kolejna propozycja. W tym przypadku należy jednak zachować ostrożność. taki kolor po pierwsze nie pasuje każdemu, po drugie - nieumiejętnie wykonany makijaż może wyglądać kiczowato.

Neonowe odcienie

Jeśli na dnie kosmetyczki macie cienie, których nie używałyście z powodu, zbyt rażących kolorów - to nadeszła najwyższa pora, by je stamtąd wygrzebać! Moja rada jest jednak następująca: Kiedy decydujecie się na neonowy odcień pomadki lub cienia - raczej podkreślcie nim tylko jeden element twarzy. Reszta makijażu powinna pozostać raczej w stonowanych barwach.

Pomarańcz jest hitem!

Pisaliśmy już o nim nie raz! Zarówno w kontekście pomadki, jak i wyraziście soczystego koloru cieni do powiek. Pomarańcz rządzi w tym sezonie dosłownie wszędzie!

Więcej o: