Gwiazdy zamieniają blondy na rudości!

Ostatnio wśród gwiazd zauważyliśmy nowy trend. Wiele z nich zamienia swój aktualny kolor włosów na rudy.
Gwiazdy zamieniają blond na rudy Gwiazdy zamieniają blond na rudy Kolaz Lula.pl

Gwiazdy zamieniają blondy na rudości

Rudy jest na tyle specyficznym kolorem, że albo go lubimy, albo nie. Szczególnie w morzu blondynek czy szatynek. Rudzielce zawsze wyglądają bardziej oryginalnie, mimo, że stereotypowo często kojarzą się nieszczególnie pozytywnie. Niezależnie od mody - kolor pozostaje podobnie jak inne jak najbardziej aktualny.

Ostatnio jednak zauważyliśmy, że gwiazdy coraz częściej zamieniają swoje blond włosy na różne odcienie rudości. Wśród nich znalazła się między innymi Drew Barrymore, Blake Lively, czy Scarlett Johansson. Nawet Lily Cole, która postanowiła pozbyć się na jakiś czas rudych włosów - znów wróciła do korzeni!

Drew Barrymore Ruda! Drew Barrymore Ruda! Kolaz Lula.pl

Ruda Drew Barrymore

Drew Barrymore zmieniła kolor włosów całkiem niedawno. Jej legendarną już koloryzację typu two tone hair - chwaliliśmy nie raz, bo był to jeden z najpopularniejszych fryzjerskich trendów ostatnich miesięcy. Pisaliśmy już o tym nie raz, jednak dla tych, którzy nie wiedzą o czym mowa, przypomnimy, że koloryzacja polega na płynnym przejściu z jednego odcienia włosów w drugi - ciemniejszy lub jaśniejszy, przy czym różnica powinna być dość subtelna.

Aktorka jednak dość długo miała podobny odcień. Wygląda więc na to, że zdążył już jej się znudzić. Postawiła więc na żywy, miedziany kolor rudości. Czy w takim odcieniu jej lepiej? Kwestia gustu. Najważniejsze, by sama Drew Barrymore czuła się w nim komfortowo. Bo do rudego trzeba mieć przekonanie. Również to wewnętrzne.

Metamorfoza Blake Lively. Gwiazda jest ruda Metamorfoza Blake Lively. Gwiazda jest ruda Kolaz Lula.pl

Ruda Blake Lively

Zmiana koloru włosów Blake Lively była dla nas ostatnio chyba największym zaskoczeniem. Właściwie od zawsze kojarzona z dziewczęcym blondem - aktorka serialu "Plotkara" postanowiła trochę zaszaleć.

Każda kobieta lubi takie zmiany i chce wiedzieć, czy w danym kolorze jej do twarzy. Naszym zdaniem uroda Blake nabrała dużo bardziej wyrazistego charakteru, a odcień naprawdę jej pasował. Zmiana okazała się jednak nie do końca trwała, gdyż już po kilku dniach aktorka pojawiła się na gali na część Aleksandra McQueena w trochę innym odcieniu włosów. Rudy kolor nie był już tak intensywny. Czy gwiazda postawi na trwałą odmianę? To się pewnie okaże z czasem...

Scarlett Johansson zamienia blond na rudy Scarlett Johansson zamienia blond na rudy Kolaz Lula.pl

Scarlett Johansson

Parę dni temu do grona rudych blondynek dołączyła również Scarlett Johansson. Gwiazda nie raz eksperymentowała ze swoim wizerunkiem, zmiana nie była więc szczególnego rodzaju zaskoczeniem. Same często pisałyście, że rudy kolor naprawdę pasuje aktorce.

Ona sama najwyraźniej również czuje się w nim dobrze, bo powróciła do niego już po raz kolejny.

Lily Cole wróciła do rudego koloru włosów Lily Cole wróciła do rudego koloru włosów kolaz Lula.pl

Lily Cole

Lily Cole, która od dziecka była naturalnie ruda - nie znosiła swojego koloru włosów. I mimo, że to właśnie tą nietypową urodą i rudymi lokami - podbiła świat, rok temu zdecydowała się przefarbowanie ich na czarny kolor. Niestety zmiana była w jej przypadku naprawdę złą decyzją. Wcześniej interesująca w swej oryginalności - straciła urok. Ciemne włosy zupełnie nie pasowały do jej bladej cery i delikatnych rysów twarzy. Sama modelka czuła się w w tej odsłonie najwyraźniej całkiem dobrze, bo kolor pozostał na włosach przez kilka dobrych miesięcy.

Teraz jednak znów wróciła do naturalnego koloru. I bardzo dobrze!

Więcej o: