Przedłużanie włosów - hit, czy kit?

Niemal każda kobieta marzy o długich, gęstych i lśniących włosach - to jeden z naszych atrybutów. Jednak, czy przedłużone włosy na pewno wyglądają ładnie i estetycznie? Czy moda na sztuczne pasma minęła?
Przedłużanie włosów - hit, czy kit? Przedłużanie włosów - hit, czy kit? Kolaz Lula.pl

Przedłużanie włosów - przeżytek?

Problem krótkich i rzadkich włosów skończył się już kilkanaście lat temu, kiedy to można było przedłużyć i zagęścić włosy. Metoda ta była szansą na totalną metamorfozę.

Nic dziwnego, że moda na przedłużanie włosów szybko się rozprzestrzeniła, a kobiety wręcz oszalały na jej punkcie. Niestety okazało się, że ma to również swoje minusy. Po pierwsze tylko prawdziwe włosy mogą wyglądać naturalnie, a niestety jest to już znacznie bardziej kosztowna zabawa. Przedłużane pasma trzeba po odrośnięciu włosów zdjąć. Wówczas należy znów wybrać się na kolejny zabieg. Niektóre metody sprawiają, że efekt jest zwyczajnie nieestetyczny.

Dziś większość gwiazd wciąż korzysta z możliwości zagęszczania i przedłużania włosów, jednak jeśli ktoś się na to zdecyduje powinien wybrać się bezwzględnie do dobrego fryzjera.

Jessica Alba Jessica Alba Kolaz Lula.pl

Jessica Alba

Jessica Alba jakiś czas temu obcięła włosy i postawiła na wygodnego boba. Gwiazda, która jest obecnie w zaawansowanej ciąży wie jednak doskonale jak radzić sobie w sytuacjach, gdy chce odmienić swój wizerunek. Dobrze dopasowane pasma, ułożone w odpowiedniego rodzaju fryzurę - sprawdzą się w nagłych sytuacjach!

Hayden Panettiere Hayden Panettiere Kolaz Lula.pl

Hayden Panettiere

Hayden Panettiere również ma teraz krótkie włosy. Gwiazda przed ważną imprezą postanowiła jednak, że dłuższe włosy będą wyglądały bardziej atrakcyjnie. Tu zaraz po wyjściu z salonu.

Olivia Munn Olivia Munn Kolaz Lula.pl

Olivia Munn

Olivia Munn została niedawno uznana przez magazyn Maxim za jedną z najgorętszych kobiet roku. Uplasowała się na drugim miejscu, tuż za Rosie Huntington - Whiteley. Ostatnio również znudziła jej się jej krótka fryzura. Przedłużone włosy związała z kucyka.

Sasha Strunin i jej doczepiane włosy Sasha Strunin i jej doczepiane włosy fot. Kapif

Przed przedłużeniem skonsultuj się z...frzyjerem!

Umiejętnie założone pasma mogą wyglądać atrakcyjnie. Niestety podobnie jak ze wszystkimi tego typu zabiegami, systematyczność plus zasobność portfela ma tu duże znaczenie.

Nietrudno tu bowiem o kiczowaty, nieestetyczny efekt. Tak właśnie stało się niedawno w przypadku Sashy Strunin. Piosenkarka pojawiła się na finale konkursu Fashion Designer Awards 2011. Wystarczyło spojrzeć na tył głowy wokalistki, by zauważyć mało estetyczny widok doczepionych pasm. Sztuczne włosy były na pierwszym planie i zdaje się, że Sasha nawet nie próbowała zakryć ich częścią swoich naturalnych włosów.

Mistrzynią sztucznych pasemek jest również Britney Spears. Gwiazda momentami zupełnie nie przejmuje się tym jak wygląda.

Fot. Eastnews

Britney Spears, stopping in the parking lot of Poquito Mas on Sunset, does a little shopping at a small boutique store in Hollywood. Spears wore  large glasses but held her stomach repeatedly. Spears seemed at ease though with the gathering attention she was receiving. Spears kept her car running with the music playing before driving off on Sunset with her bodyguard.  Pictured: Britney Spears  Ref: SPL165600  180310   Picture by: Kaminski / Splash News

Więcej o: