Polska też ma swoje "bombshells" - 5 dziewczyn, które robią największą furorę na Instagramie

Coraz częściej mówi się o modzie na dziewczyny o seksownych, wyćwiczonych figurach i delikatnej urodzie, które zaczynają wypierać te o przeraźliwie chudych sylwetkach i androgynicznych twarzach. Te piękne Polki idealnie ilustrują ten trend.
Polskie seksbomby z Instagrama Polskie seksbomby z Instagrama Maja Żurawiecka / Fashionpost.pl

Polska też ma swoje "bombshells" - 5 dziewczyn, które robią największą furorę na Instagramie

Coraz częściej mówi się o modzie na dziewczyny o seksownych, wyćwiczonych figurach i delikatnej urodzie, które zaczynają wypierać te o przeraźliwie chudych sylwetkach i androgynicznych twarzach. Te piękne polskie modelki idealnie ilustrują ten trend.

Seksowne modelki, określane w branży mianem bombshells od kilku sezonów coraz bardziej zaczynają zaznaczać swoją pozycję w świecie mody, a ich kontrakty przestają ograniczać się jedynie do marek produkujących bieliznę (mówimy tu oczywiście o aniołkach VS). Niektórzy mówią nawet o modzie na dziewczyny o seksownych, wyćwiczonych figurach i delikatnej urodzie, które zaczynają wypierać te o przeraźliwie chudych sylwetkach i androgynicznych twarzach.

Na ich korzyść przemawia dziś jeszcze jedno: są bardzo popularne w mediach społecznościowych, a nawet jeśli nie znacie ich imion, na pewno niejednokrotnie widzieliście ich zdjęcia na Instagramie czy Tumblrze. Zobaczcie nasz, bardzo subiektywny, przegląd pięciu polskich bombshells, o których jest lub niedługo będzie bardzo głośno!

Artykuł pochodzi z serwisu Fashion Post. Jeśli Cię zainteresował, zobacz także:

Kim naprawdę jest Kylie Jenner?

Kylie Encyklopedia rodu Kardashian: skandale, sekrety, pieniądze

Fashion Post zajawka Fashion Post

Polskie seksbomby z Instagrama Polskie seksbomby z Instagrama Model Plus / Instagram

Ola Kowal (MODEL PLUS), prawie 85 tysięcy obserwatorów na Instagramie (@szindy)

Z wykształcenia jest architektem wnętrz, ale to w branży modelingu i fitnessu robi teraz największą karierę. Ola Kowal, która jest najbardziej znaną modelką w naszym zestawieniu, to podopieczna agencji Model Plus i nowojorskiej Trump Models. Pisał o niej amerykański "GQ", jest muzą duetu Paprocki&Brzozowski oraz Dawida Wolińskiego. Uwielbia ją Robert Kupisz, a marka Mohito zaprosiła ją niedawno do współpracy nad sportową linią ubrań.

Ola znana jest nie tylko ze swojej fenomenalnej, wysportowanej sylwetki, ale też z propagowania zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej i racjonalnego odżywiania. Lubimy!

Polskie seksbomby z Instagrama: Anna Maria Olbrycht (Model Plus) Polskie seksbomby z Instagrama: Anna Maria Olbrycht (Model Plus) Model Plus

Anna Maria Olbrycht (Model Plus), ponad 28 tysięcy obserwatorów na Instagramie (@annamariaolbrycht)

Macie deja vu? Spokojnie, Annę Marię Olbrycht często porównuje się do Oli Kowal, co więcej dziewczyny przyjaźnią się i z dystansem traktują wszelkie podobieństwa nazywając siebie siostrami.

Podopieczna agencji Model Plus intensywnie rozwija swoją karierę, nieprzerwanie kursując między Warszawą, Paryżem, Londynem i Nowym Jorkiem. W tym roku zrobiła furorę na festiwalu w Cannes, a długie do nieba nogi i hipnotyzujące spojrzenie tłumaczą wszelkie zachwyty nad jej osobą. Obserwujemy!

Polskie seksbomby z Instagrama: Natalia Król (AS Management) Polskie seksbomby z Instagrama: Natalia Król (AS Management) AS Management / Instagram

Natalia Król (AS Management), prawie 35 tysięcy obserwatorów na Instagramie (@krollnatalia)

Na zdjęcia Natalii po raz pierwszy natknęliśmy się na Tumblrze. Nic dziwnego, polska modelka spełnia bowiem wszystkie wymagania, aby określić ją mianem "tumblr girl" - posiada świetne, wyćwiczone ciało, gęste, falowane ciemne włosy i niezwykle hipnotyzującą twarz. Jej popularność na Instagramie można było wtedy mierzyć liczbą około 7 tysięcy obserwatorów. Dziś jest ich ponad 33 tysiące, a modelka coraz lepiej radzi sobie w branży. Reprezentują ją agencje w Londynie, Atenach, Tokio, Mediolanie i Paryżu (jej polską agencją-matką jest AS Management).

Obecnie można ją podziwiać w kampanii kosmetyków Kobo i bieliźniarskiej marki Perilla. Na swoim koncie ma jednak także lookbook Elisabetty Franchi, kampanię marki Echo oraz kosmetyków Bikor. Warto mieć na nią oko!

Polskie seksbomby z Instagrama: Małgosia Guzowska (Mango Models) Polskie seksbomby z Instagrama: Małgosia Guzowska (Mango Models) Mango Models / Instagram

Małgosia Guzowska (Mango Models), 45 tys. obserwatorów na Instagramie (@malgosiaguzowska)

Gosia znana jest przede wszystkim ze swojej fenomenalnej, kobiecej figury, blond włosów i delikatnej, eterycznej wręcz, urody. Niech was jednak nie zwiedzie ten anielski wizerunek, modelka potrafi równie łatwo przybierać seksowne pozy silnych i niezależnych kobiet.

Możecie ją kojarzyć z kampanii i lookbooków wielu polskich marek (pracowała miedzy innymi dla butiku Moliera2, PLNY Lala i 303 Avenue). Gosia, widzimy cię na wybiegu Victoria's Secret!

Polskie seksbomby z Instagrama Polskie seksbomby z Instagrama Specto Models

Ania Augustynowicz (Specto Models), 6 tysięcy obserwatorów na Instagramie (@augustynkaa)

Ciemne włosy, wyraziste brwi i tajemnicze spojrzenie - Ania Augustynowicz, którą reprezentuje warszawska agencja Specto Models, to najmłodsza stażem modelka w naszym zestawieniu. Jej kariera dopiero zaczyna nabierać rumieńców. Podobnie z popularnością na Instagramie - jesteśmy przekonani, że liczba 6 tysięcy followersów podwoi się już w najbliższym czasie.

Anię coraz częściej można bowiem oglądać w sesjach zdjęciowych i lookbookach polskich projektantów. Tylko w ostatnim czasie pracowała z Local Heroes, Laną Nguyen i Kas Kryst, wystąpiła także w ogólnopolskiej kampanii Reebok #Freeyourfury. Pochodząca z Malborka Ania może pochwalić się niezwykle oryginalną i plastyczną urodą (o zabójczej figurze już nawet nie wspominamy), dzięki której idealnie sprawdza się w seksownych sesjach i projektach wymagających bardziej awangardowego wizerunku. Trzymamy kciuki!

Więcej o: