Polki w historii Cannes - jak wówczas wyglądały?

Zobaczcie, które ze znanych Polek miały okazję pojawić się na prestiżowym Festiwalu Filmowym w Cannes i jak wówczas wyglądały!
Polki w historii Cannes Polki w historii Cannes kolaż - Lula.pl

Polki w Cannes

Festiwal Filmowy w Cannes trwa. Zastanawiałyście się czy Polki także mają szansę pojawić się na tej prestiżowej imprezie? Otóż niektóre dostąpiły tego zaszczytu, dzięki swojej pracowitości i osiągnięciom. Są pośród nich aktorki, dziennikarki i modelki.

Zobaczcie które gwiazdy uczestniczyły w Festiwalu i jak wówczas wyglądały!

Alicja Bachleda-Curus na 60. Festiwalu w Cannes Alicja Bachleda-Curus na 60. Festiwalu w Cannes fot. East News

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś pojawiła się na 60. Festiwalu w Cannes. Miała na sobie długą brązową suknię z dużym dekoltem. Do niej dobrała koralową kopertówkę z frędzelkiem i naszyjnik z fioletowych kamieni. Trzeba przyznać, że aktorka ma obecnie piękniejszą figurę i wyrobiła sobie charakterystyczny nonszalancki styl, który jest o niebo lepszy od tego, co prezentowała kilka lat temu.

Hanna Smoktunowicz na 51. Festiwalu w Cannes Hanna Smoktunowicz na 51. Festiwalu w Cannes fot. East News

Hanna Lis

Hanna Lis (wówczas Smoktunowicz) gościła jako dziennikarka na 51. Festiwalu w Cannes. Było to 13 lat temu - wtedy nikt nie przypuszczał, że ciemna szminka wyjdzie z mody i Kinga Rusin pozbędzie się i przyjaciółki, i męża...

Krystyna Janda na 50. Festiwalu w Cannes Krystyna Janda na 50. Festiwalu w Cannes fot. East News

Krystyna Janda

Krystyna Janda na 50. Festiwalu w Cannes, czyli 14 lat temu, pojawiła się w jasnym stroju i z torebką Louis Vuitton. Jak widać, ceniona aktorka ceniła sobie tę prestiżową markę, zanim w Polskę zalała fala podróbek.

Magda Mielcarz i Adam Fidusiewicz na 54. Festiwalu w Cannes Magda Mielcarz i Adam Fidusiewicz na 54. Festiwalu w Cannes fot. East News

Magda Mielcarz

Magda Mielcarz i Adam Fidusiewicz mieli możliwość uczestniczenia w 54. Festiwalu w Cannes. Modelka ubierała się wówczas zgodnie z trendami, co z perspektywy czasu wygląda zabawnie, zwłaszcza gdy wzrok skierujemy na buty. Co ciekawe, jej twarz wyglądała wtedy zupełnie inaczej - aż ciężko ją poznać. Kolejna kobieta, która z wiekiem staje się piękniejsza.

Małgorzata Foremniak i Mamoru Oshii na 54. Festiwalu w Cannes Małgorzata Foremniak i Mamoru Oshii na 54. Festiwalu w Cannes fot. East News

Małgorzata Foremniak

Małgorzata Foremniak pojawiła się w towarzystwie Mamoru Oshii na 54. Festiwalu w Cannes. Dla niej czas się zatrzymał - tylko garderoba zmieniła się na lepsze. Klapki podobne do tych, które zobaczyć można na poprzednim slajdzie u Magdy Mielcarz, a do tego czerwony komplet w biurowym stylu. Brakuje przepychu i elegancji rodem z czerwonego dywanu, prawda?

Która stylizacja rozbawiła Was najbardziej? Jesteście dumne z Polek, które są zapraszane na tak prestiżowe imprezy?

Więcej o: