Metamorfozy: gwiazdy przed i po

Zobacz jak zmieniał się styl najbardziej znanych gwiazd przez lata kariery. Oceń, które ze stylizacji są najbardziej i najmniej udane!
Metamorfozy: gwiazdy przed i po Metamorfozy: gwiazdy przed i po kolaż Lula.pl

Jak zmieniły się gwiazdy?

Zawsze chętnie obserwujemy metamorfozy gwiazd. Znane panie często zmieniają styl i starają się wyglądać albo coraz ciekawiej, albo coraz piękniej i młodziej. Niestety, nie każdy eksperyment wychodzi na dobre...

Alicja Bachleda-Curuś Alicja Bachleda-Curuś fot. KAPIF.PL/KAPIF

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś ma bardzo naturalny styl. Fryzura zawsze ułożona jest tak, by nie wyglądała na przestylizowaną. Ubrania wygodne, mało ekscentryczne i pozornie niedbałe. Jak widać, aktorka niewiele zmieniła się na przestrzeni lat - i wtedy, i dziś wygląda świetnie!

Zobacz więcej:

Alicja Bachleda-Curuś


Anna Mucha dawniej i dziś Anna Mucha dawniej i dziś kolaż Lula.pl

Anna Mucha

Metamorfozę Anny Muchy zdecydowanie uznajemy za udaną! Z chłopczycy przemieniła się w pięknego, zadbanego i modnego łabędzia!


Paris Hilton Paris Hilton kolaż Lula.pl

Paris Hilton

Paris Hilton zmieniła się w niewielkim stopniu. Niegdyś królowa drogiego kiczu, dzisiaj zadbana kobieta starająca się zmienić wizerunek. Niestety, mamy wrażenie, że cień opinii wyrobionej lata temu będzie chodził za nią jeszcze długo.

Zobacz więcej:

Paris Hilton na okładce tureckiego Vogue

Taylor Momsen Taylor Momsen kolaż Lula.pl

Taylor Momsen

Taylor Momsen zrobiła wszystko, by zwrócić na siebie uwagę. Jej styl uroczej dziewczynki o blond włosach zmienił się w odpychające widowisko. To jedna z mniej korzystnych z mian w całym show-biznesie!

Nicole Kidman Nicole Kidman kolaż Lula.pl

Nicole Kidman

Nicole Kidman jest coraz piękniejsza i coraz bardziej elegancka. Przechodzi małe metamorfozy - najczęściej zmienia kolor włosów z blond na rudy i odwrotnie. Podziwiamy ją za brak skandali i wytworny styl.

Ashlee Simpson Ashlee Simpson kolaż Lula.pl

Ashlee Simpson

Ashlee Simpson zoperowała nos i od tamtej pory szaleje ze stylem. Widzieliśmy ją już w stylizacjach emo, retro i w kobiecych seksownych sukienkach. Cokolwiek zmienia w sobie ta piosenkarka, wychodzi jej to na lepsze!

Doda Doda kolaż Lula.pl

Doda

Doda to najsłynniejsza polska metamorfoza. Zaczęło się od długich tipsów, solarium i kiczowatych ubrań z krzykliwym logo, a skończyło na jednej z najlepiej ubranych gwiazd rodzimego show-biznesu! To zdecydowanie pozytywna zmiana stylu!

Zobacz więcej:

Która lepiej: Britney czy Doda?

Edyta Herbuś Edyta Herbuś kolaż Lula.pl

Edyta Herbuś

Edyta Herbuś wprowadziła niewiele zmian. Zawsze ubiera się klasycznie i kobieco. Mamy jednak wrażenie, że z czasem wyrobiła sobie styl i zalicza dużo mniej wpadek.

Eva Longoria Eva Longoria kolaż Lula.pl

Eva Longoria

Eva Longoria zawsze była piękna i znała się na modzie. Przy każdej okazji zachwycamy się jej perfekcyjnymi stylizacjami, które podobają się i Wam. Aktorka jest jak wino - im starsza tym więcej wielbicieli przyciąga!

Emma Watson Emma Watson kolaż Lula.pl

Emma Watson

Emma Watson to ikona stylu. Podczas niedługiego okresu popularności przeżyła dwie drastyczne zmiany - dorosła i ścięła włosy. Obie wyszły jej na plus!

Demi Moore Demi Moore kolaż Lula.pl

Demi Moore

Demi Moore to jedna z najbardziej zadbanych kobiet świata! Ta 49-letnia aktorka ma za sobą wiele operacji plastycznych i zabiegów upiększających, które zdecydowanie były warte każdej wydanej sumy. Do tego stylizacje prosto z "szafy" Rachel Zoe - to nie mogło się nie udać!

Gwen Stefani Gwen Stefani kolaż Lula.pl

Gwen Stefani

Gwen Stefani trzyma się swojego charakterystycznego stylu od lat. Początkowo wyglądała bardzo buntowniczo i młodzieżowo, dzisiaj jej wizerunek się ugruntował, a piosenkarka jest uznawana jedną z najlepiej ubranych kobiet świata. Nic dziwnego, że jej marka L.A.M.B. jest tak popularna!

Monika Brodka Monika Brodka kolaż Lula.pl

Monika Brodka

Monika Brodka zmieniła się nie do poznania. Z młodziutkiej góralki ubranej w stylu gwiazd r&b przeistoczyła się w polską ikonę stylu. Jej kreacje śledzi cała Polska. Może czas zająć się projektowaniem?

Nicole Richie Nicole Richie kolaż Lula.pl

Nicole Richie

Nicole Richie była kiedyś pulchną gwiazdeczką z mało estetycznymi pasemkami i w zbyt "skromnych" ciuchach. Dzisiaj ma świetną figurę, potomstwo, własną markę House of Harlow i jeden z najczęściej kopiowanych stylów ubierania się!

Madonna Madonna kolaż Lula.pl

Madonna

Madonna to ikona popkultury. Wzorowały się na niej pokolenia! Czy dziś wygląda lepiej niż przed laty? Biorąc pod uwagę ogólny wizerunek - tak. Niestety, gdyby pod uwagę wziąć ciało, to 53-letnia piosenkarka nie jest już tak apetyczna jak kiedyś - głównie za sprawą przesadnie intensywnych ćwiczeń.

Jennifer Hudson Jennifer Hudson kolaż Lula.pl

Jennifer Hudson

Jennifer Hudson to jedna z najpopularniejszych metamorfoz ostatnich miesięcy. Piosenkarka i aktorka w jednym pozbyła się wielu kilogramów i niemodnych ubrań z szafy. Z taką figurą można szaleć!

Jennifer Aniston Jennifer Aniston kolaż Lula.pl

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston się nie starzeje. Z roku na rok wygląda lepiej, a jej ciało i styl są podziwiane przez kobiety na całym globie!

Maja Frykowska Maja Frykowska kolaż Lula.pl

Maja Frykowska

Maja Frykowska, niegdyś Agnieszka. Za zmianą imienia poszła zmiana stylu. Jest o niebo lepiej, ale czy to wystarczy by Polska zapomniała o incydencie w jacuzzi?

Mel C Mel C kolaż Lula.pl

Mel C

Sporty Spice - czyż nie wyglądała "nieświeżo" i nieatrakcyjnie za czasów największego girlsbandu świata? Całe szczęście zespół rozwiązano, a Mel C mogła wreszcie zacząć być prawdziwą kobietą!

Geri Haliwell Geri Haliwell kolaż Lula.pl

Geri Haliwell

Geri Haliwell także wyszło na dobre opuszczenie zespołu. Pożegnała się z seksownymi strojami i zainwestowała w modne i dziewczęce sukienki, które idealnie podkreślają jej urodę.

Edyta Górniak Edyta Górniak kolaż Lula.pl

Edyta Górniak

Edyta Górniak zawsze stara się wyglądać modnie, trzymać linię i najogólniej wyglądać pięknie. Niestety, prawdopodobnie zaczął przerażać ją upływający czas i poddała się zabiegom upiększającym, które nie wyszły jej na dobre. Styl odrobinę się zmienił - jest odważny, modny i zauważalny. Niestety, zdarzają się piosenkarce wpadki.

Jessica Simpson Jessica Simpson kolaż Lula.pl

Jessica Simpson

Jessica Simpson - kiedyś bardzo kiczowata, później zadbana i pociągająca. Niestety, obecnie piosenkarka nie radzi sobie z utrzymaniem wagi, co widać po zmianie garderoby - nie ma w jej szafie wielu seksownych i kobiecych ubrań, jest za to mnóstwo zakrytych i mniej atrakcyjnych fasonów.

Joanna Horodyńska Joanna Horodyńska kolaż Lula.pl

Joanna Horodyńska

Zaskoczeni? Tak wyglądała jedna z piękniejszych i lepiej ubranych Polek! Zdjęcie z lewej było zrobione w czerwcu 2004 roku na otwarciu atelier Macieja Wróblewskiego. Ta metamorfoza wyszła zdecydowanie na dobre!

Evan Rachel Wood Evan Rachel Wood kolaż Lula.pl

Evan Rachel Wood

Evan Rachel Wood za czasów Marilyna Mansona upodobniła się do jego byłej partnerki - Dity Von Teese. Nosiła się mrocznie i odrobinę gotycko. Dzisiaj odchodzi od tego wizerunku - i słusznie!

Christina Aguilera Christina Aguilera kolaż Lula.pl

Christina Aguilera

Christina Aguilera przeżyła styl typowej nastolatki, zbuntowanej niegrzecznej dziewczyny z majtkami na wierzchu, blond seksbomby w stylu retro i powrotu do słabej formy. Mimo wszystko zmiany na plus - nie może już być gorzej niż w tych czarnych włosach, prawda?

Kayah Kayah kolaż Lula.pl

Kayah

Kayah zmieniła się niewiele. Nadal wierna jest swojemu stylowi i czarnym długim włosom. Apelowałybyśmy tylko do częstszego używania kolorów, w pewnym wieku czerń niebezpiecznie postarza.

Kelly Osbourne Kelly Osbourne kolaż Lula.pl

Kelly Osbourne

Kelly Osbourne - to dopiero była zmiana! Kiedyś była pulchną, zakompleksioną nastolatką ubierającą się w rockowo-punkowoym stylu. Dzisiaj jest szczupła i stawia na elegancję i kobiecość.

Lady Gaga Lady Gaga kolaż Lula.pl

Lady Gaga

Lady Gaga - sama o sobie mówi, że zawsze się wyróżniała z tłumu i była odważna w doborze strojów. My, na zdjęciu z lewej tego nie widzimy. Mimo to, jesteśmy skłonne stwierdzić, że zmiana wyszła na dobre - nikt tak nie rewolucjonizuje mody jak ona! Macie podobne zdanie?

Natalia Kukulska Natalia Kukulska kolaż Lula.pl

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska - od "Puszka-Okruszka" do stylowej piosenkarki z wieloma hitami na koncie. Zdarzają się jej wpadki (pamiętacie zapewne zieloną sukienkę z ogromną falbaną z tyłu czy workowatą sukienkę w trzech kolorach), ale z dnia na dzień jest lepiej, a gwiazda zaczyna odnajdywać się w panujących trendach i swoich upodobaniach.

Którą przemianę uważacie za najkorzystniejszą, a którą za najgorszą?

Więcej o: