Której lepiej w niebieskim - Cameron Diaz czy Liv Tyler?

Dwa dni, dwie wielkie gwiazdy i dwie niebieskie sukienki zestawione z czarnymi czółenkami z ostro zakończonym noskiem. Zobacz obie stylizacje i wybierz lepszą!
Której lepiej w niebieskim - Cameron Diaz czy Liv Tyler? Której lepiej w niebieskim - Cameron Diaz czy Liv Tyler? kolaż Lula.pl

Wybierz lepszą stylizację!

Dwa dni, dwie wielkie gwiazdy i dwie niebieskie sukienki zestawione z czarnymi czółenkami z ostro zakończonym noskiem. Zobacz stylizację Liv Tyler i Cameron Diaz - która z nich jest lepsza?

Cameron Diaz przed programem Lettermana (20.06.2011) Cameron Diaz przed programem Lettermana (20.06.2011) fot. East News

Cameron Diaz

Cameron Diaz została sfotografowana 20. czerwca 2011 r. przed programem Davida Lettermana, w którym wystąpiła w ramach promocji jej najnowszego filmu "Bad Teacher". Miała na sobie niebieską minisukienkę z widocznym czarnym zamkiem z boku, asymetrycznym dekoltem, krótkimi rękawami, kieszenią z patką i wiązaniem w pasie. Do niej dobrała klasyczne czarne czółenka na szpilce ze spiczastym noskiem.

Niżej trailer filmu "Bad Teacher":

Liv Tyler na pokazie filmu The Ledge (21.06.2011) Liv Tyler na pokazie filmu The Ledge (21.06.2011) fot. East News

Liv Tyler

Liv Tyler pojawiła się 21. czerwca 2011 r. na pokazie filmu "The Ledge". Ona także miała na sobie czarne czółenka z noskiem w szpic (Christian Louboutin "Stiletto") i niebieską sukienkę. Jej model był jednak prosty, nie miał rękawów, a jego boki i tył były czarne.

Która z Pań wyglądała Waszym zdaniem lepiej? A może obie wyglądają tak dobrze, że nie potraficie wybrać? Oceńcie!

Niżej trailer filmu "The Ledge":

Więcej o: