Nowe wcielenia Lady Gagi

Lady Gaga zakończyła właśnie trasę koncertową po Azji, Australii i Nowej Zelandii. Zobaczcie, czym zaskoczyła.
Lady Gaga jak Marge Simpson Lady Gaga jak Marge Simpson fot. kolaż lula.pl

Nowe wcielenia Lady Gagi

W niebieskim koku Lady Gaga wystąpiła na imprezie promocyjnej w Singapurze. Przypominała bohaterkę kreskówki - Marge Simpson znaną z charakterystycznej fryzury. Ciekawe, czy to jej wizerunek zainspirował kontrowersyjną gwiazdę.

Nowe wcielenia Lady Gagi

Osobliwa fryzura to nie wszystko. Do niebieskiego koka Lady Gaga dobrała minimalistyczną sukienkę początkującej angielskiej projektantki Becky Short oraz buty na 25 centymetrowych koturnach projektu Noritaka Tatehana.

Minimalistyczna, a zarazem szalona stylizacja należy do jednej z naszych ulubionych.

Nowe wcielenia Lady Gagi

Z Singapuru Lady Gaga poleciała do Sydney, gdzie zaprezentowała kolejną zaskakującą kreację do samolotu. Wygoda podczas latania nie jest jej priorytetem. Liczy się efekt.

Nowe wcielenia Lady Gagi

Na spotkaniu promocyjnym w klubie Nevermind Lady Gaga pojawiła się w kryjącej kreacji holenderskiej projektantki Iris van Herpen, znanej również ze współpracy z popularną marką butów United Nude.

Nowe wcielenia Lady Gagi

Lady Gaga nie omieszkała skosztować życia nocnego w Sydney. Do klubu wybrała się w lateksowej mini i kolorowej marynarce.

Nowe wcielenia Lady Gagi

Ostatnim przystankiem w jej trasie było Sydney. Na lotnisku paparazzi spotkali ją w czarnej sukience z PCV, Louboutinach i osobliwym kapeluszem ze słomy przypominającym nakrycie głowy chroniące przed pszczołami. Tak Lady Gaga odleciała do Nowego Jorku.

Więcej o: