Czym jest Follow.pl?

Interesujesz się modą? Wyprzedzasz trendy? Nie wyobrażasz sobie życia offline? Lubisz nowości i jesteś ciekawy/a świata? Follow.pl jest właśnie dla Ciebie.

Lubisz teksty i widea Follow.pl? Polub nas na FB

W Follow.pl relacjonujemy najważniejsze dyskusje świata mody, pokazujemy aktualne trendy, szukamy świetnych ciuchów i gadżetów (żebyś Ty nie musiała), radzimy, jak i czym malować się i czesać, podążamy za social media.

Co różni nas od konkurencji? Szczerość. Lubimy sprawdzać wszystko na własnej skórze, nie boimy się wyrażać kontrowersyjnych czy wyrazistych opinii. Nie udajemy, że ubieramy się tylko u Prady, pachniemy Chanel, a na weekend wyskakujemy do Nowego Jorku. Chcemy być bliżej czytelników i zachęcać Was do dyskusji. Nie zgadzasz się z nami? Świetnie! Wyraź swoją opinię w komentarzu.

Jak poruszać się po Follow?

W dziale MODA znajdziesz info o nowych kolekcjach, propozycje ciuchów i dodatków na ważne okazje, ploteczki z modowego światka i zestawienia trendów.

W BEAUTY szukaj nie tylko porad o pielęgnacji i makijażu, ale i pomysłów na fajne fryzury, dziwnych inspiracji z Instagramu, pomysłów na tatuaże i sposobów na zachowanie pięknej sylwetki.

LUDZIE to dział z wywiadami i inspirującymi historiami z branży mody i urody. To tam znajdziesz informacje o nowych it girls, debiutach w modelingu i w social media.

W kategorii HOT! znajdziesz wszystko, co superaktualne i ulotne: najważniejszy viral tygodnia, gadżety, których potrzebujesz "na już", dziwaczne historie, które podbiły internet i najlepsze memy z kolekcji Follow.

Nie zapomnij o Filmikach, gdzie prezentujemy wszystkie nasze tutoriale i produkcje wideo i Shoppingu - dziale z gotowymi pomysłami na stylizacje dostępne przez jedno kliknięcie.

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, podzielić ciekawym materiałem, opinią lub uwagą, na wszelką korespondencję czekamy pod adresem follow_redakcja@agora.pl.

Znajdziesz nas też na Insta: