Mały biust

Dowiedz się, co zrobić, aby wydawał się większy.

Monika: Mam bardzo mały biust (75A). Chciałabym, żeby wyglądał bardziej seksownie i wydawał się po prostu większy.

Mały biust można łatwo powiększyć . Zarówno optycznie, poprzez noszenie odpowiednio skrojonych ubrań, jak i zakładając odpowiednio modelującą sylwetkę bieliznę.

Oto garść lulowych porad :

*Noś staniki ze specjalnymi poduszeczkami, na przykład typu push-up. *Wybieraj bluzki w duże wzory, które optycznie powiększają biust. *Szerokie, poziome pasy to także wzór dla Ciebie. *Noś sukienki odcinane pod biustem. *Wybieraj bluzki z falbanami i marszczeniami. *Noś bluzki i sukienki z odsłoniętymi plecami, na których skupi się uwaga patrzących. *Postaw na jasne kolory.

I pamiętaj, nie przejmuj się swoim małym biustem. Keira Knightley też taki ma, a uważana jest za jedną z najbardziej seksownych kobiet świata! Zajęła m.in. pierwsze miejsce na liście 100 Najseksowniejszych Gwiazd w Historii Filmu według magazynu Empire .

Keira często wybiera jasne kolory bluzek, które wizualnie powiększają biust. Głębokie wycięcia luźnych gór sukienek to wymarzony sposób, by w kuszący sposób wyeksponować nawet najmniejsze piersi. Moniko, taki dekolt jest stworzony dla Ciebie!

Więcej o: