Krzywe nogi

Lula podpowiada jak sobie z nimi poradzić.

Każda z nas jest niezadowolona z jakiejś części swojego ciała. Wiele z nich można zmienić w dość łatwy sposób. Niestety - krzywe nogi nie dają wielu rozwiązań. Można jedynie ćwiczyć, kiedy tylko się da i odpowiednio się ubierać .

W świecie showbiznesu również zdarzają się nogi dalekie od ideału. Lily Allen ma nieproporcjonalnie szerokie łydki do swojej sylwetki i zbyt oddalone od siebie kostki.

Kate Moss z racji swojego zawodu nabawiła się skrzywienia od kolan w dół.

Christina Aguilera ma chyba największy problem wśród celebrities: skrzywienie w kształcie litery O - jej nogi nie łączą się pośrodku.

Nogi w kształcie litery X lub O wymagają szerszych i dłuższych spódnic . To samo tyczy się spodni. Jeśli kończyny są pulchne, lepiej wyglądają otoczone poszerzaną spódnicą z falbanami, czy fałdami z miękkiego, lejącego się materiału . Najlepiej ciemnego i matowego . Podobnie sprawa wygląda z rajstopami . Całe szczęście, obecna moda w stu procentach sprzyja posiadaczkom dalekich od ideału nóg. Must have sezonu, to właśnie kryjące, matowe rajstopy.

Wraca styl hippie , a wraz z nim długie, wzorzyste i szerokie spódnice - idealne, by zakryć co trzeba. Obowiązujące spodnie mają luźną nogawkę , dzięki której nie będzie widać mankamentów. Na upalne dni - spodnie capri - najlepiej w stylu safari, który również przewija się na pokazach. Oby tylko luźne i co najmniej za kolano.

Warto wspomnieć, że jaskrawe kolory na dolnej partii ciała, tylko przyciągną uwagę tam, gdzie nie powinny. Lepiej zakładać szaloną górę i stonowany dół.

Spódnica H&M : 39,90 euro, spodnie H&M: 29,90 euro, spodnie ? Levi's: 119zł, jeans-online.pl .

Anna Szulc

Więcej o: